See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usluga održavanja sustava za sigurnost i analitiku mrežnog prometa
Beschreibung: Predmet nabave je Usluga održavanja sustava za sigurnost i analitiku mrežnog prometa, sukladno tehničkoj specifikaciji ove Dokumentacije o nabavi.
Interne Kennung: V-13/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
5. Los
Los: LOT-0000