2. Verfahren
Verfahren
Titel: Naprawa bieżąca OM H34
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Naprawa bieżąca OM H34. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zostanie zawarty w SWZ, która zostanie przekazana wykonawcom zaproszonym do składania ofert.
Interne Kennung: 91/KPW/STO/2026
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Na mocy art. 411 ust. 7 i 16 Pzp, zamawiający skraca terminy składania wniosków o dopuszczenie do udziału i ofert, gdyż zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia. Przy zachowaniu terminów „niekróconych”, Wykonawcy będą mieli mniej czasu na realizację zamówienia, a realizacja usługi jest częściowo finansowana ze środków przydzielonych na 2026 r. Ponadto, przedmiotowe zadanie jest powiązane z innym przedsięwzięciem na ORP OM Błyskawica tj. prace realizowane przez Muzeum MW (zmiany w ekspozycji w wykorzystywanych przez Muzeum MW pomieszczeniach okrętu) . Możliwość rozpoczęcia prac jest uzależniona od wykonania naprawy zgodnie z przedmiotowym zamówieniem. Wobec powyższego konieczne jest jak najszybsze rozpoczęcie naprawy pomieszczeń, aby prace związane z wymianą ekspozycji mogły zostać rozpoczęte.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50640000 Reparatur und Wartung von Kriegsschiffen
5. Los
Los: LOT-0001