2. Verfahren
Verfahren
Titel: Działania informacyjne i promujące dla Projektu „Zabudowa Systemu ERTMS ETCS Poziom 1 Limited Supervision”
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego Zamówienia jest: zaplanowanie i przeprowadzenie kampanii informacyjno – promocyjnej z wykorzystaniem narzędzi opisanych w punkcie 7 oraz podpunktach 7.1-7.6. Opisu Przedmiotu Zamówienia (dalej: „OPZ”) dla Projektu „Zabudowa Systemu ERTMS ETCS Poziom 1 Limited Supervision” (dalej: Zamówienie”). Poszczególne działania będą wykonywane każdorazowo na zlecenie Zamawiającego. Przedmiot Zamówienia nie jest podzielony na części.
Vorherige Bekanntmachung: 111934-2026
Interne Kennung: 9090/IREZA1/00193/00257/26/P
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79342200 Reklamedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79341000 Werbedienste, 79341400 Werbekampagnen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji.