2. Verfahren
Verfahren
Titel: BOZP - Silnice III/2887 Bozkov
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je provedení činnosti koordinátora bezpečnosti a ochrany zdraví při práci (dále jen „BOZP“) při provádění stavební akce „Silnice III/2887 Bozkov“, což zahrnuje činnosti dle zákona č. 309/2006 Sb., o zajištění dalších podmínek bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, v platném znění, a činnosti dle čl. II. Smlouvy o poskytnutí činnosti koordinátora bezpečnosti a ochrany zdraví při práci (Specifikace závazku příkazníka), za předpokladu, že bude akce realizována.
Interne Kennung: ZZVZ/0019/26/01
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zadavatel tímto zadávacím řízením zavede DNS ve smyslu § 138 zákona, přičemž v rámci tohoto zadávacího řízení postupuje přiměřeně podle pravidel pro užší řízení dle § 58 zákona.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71317200 Dienstleistungen im Bereich Gesundheitsschutz und Sicherheit
5. Los
Los: LOT-0001