583002-2026 - Ergebnis
Tschechien – Dienstleistungen im Bereich Forschung und experimentelle Entwicklung – Systém využívající AI pro bezkontaktní měření a automatizaci výběru vhodné velikosti výstrojních součástek příslušníků Policie ČR
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSystém využívající AI pro bezkontaktní měření a automatizaci výběru vhodné velikosti výstrojních součástek příslušníků Policie ČR
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky v aplikovaném výzkumu a inovacích je získání návrhů způsobů řešení a vlastního řešení projektu, a to formou řízení o inovačním partnerství na služby v aplikovaném výzkumu nebo inovacích. Projekt má atributy aplikovaného výzkumu nebo inovace. Předmět řešení je věcně vymezen jako Projektový rámec v Příloze č. 1 ZD. Účelem této veřejné zakázky je v rámci níže uvedených fází najít nejvhodnější řešení, a to skrze uzavření smlouvy o poskytnutí podpory dle ZPVV, na základě které budou nanejvýše 3 účastníci zpracovávat řešení/návrh projektu. S každým účastníkem bude uzavřena smlouva samostatná. Následně bude v příslušné fázi inovačního partnerství snížen počet účastníků na jednoho účastníka, se kterým bude uzavřena smlouva o poskytnutí podpory, jejímž předmětem bude vytvoření řešení, které vyplynulo z předchozích fází inovačního partnerství.
Interne KennungTTIMV505
VerfahrensartInnovationspartnerschaften
Zentrale Elemente des VerfahrensPodrobný postup je stanoven v zadávací dokumentaci a její příloze, která je nedílnou součástí.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73100000 Dienstleistungen im Bereich Forschung und experimentelle Entwicklung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72222300 Informationstechnologiedienste, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
LosLOT-0001