See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy płynów infuzyjnych ujęte w dwóch zadaniach asortymentowych
Beschreibung: Dostawy płynów infuzyjnych ujęte w dwóch zadaniach asortymentowych
Vorherige Bekanntmachung: 430053-2025
Interne Kennung: NZ-26-2025-59-D-N-E
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33692500 Injizierbare Lösungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Płyny infuzyjne - butelka stojaca z dwoma jałowymi portami
Beschreibung: Płyny infuzyjne - butelka stojaca z dwoma jałowymi portami Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik do SWZ pn Formularz asortymentowo-cenowy
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Płyny infuzyjne - butelka stojaca z dwoma identycznymi jałowymi portami
Beschreibung: Płyny infuzyjne - butelka stojaca z dwoma identycznymi jałowymi portami Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik do SWZ pn Formularz asortymentowo-cenowy
Interne Kennung: Część nr 2