See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa akcesoriów oraz odczynników i testów do Działu Diagnostyki Patomorfologicznej wraz z dzierżawą odpowiednich urządzeń
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa akcesoriów oraz odczynników i testów do Działu Diagnostyki Patomorfologicznej wraz z dzierżawą odpowiednich urządzeń zwanych w dalszej części SWZ: „towarem” na potrzeby Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Białymstoku, w ilości, asortymencie oraz parametrach określonych w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty. 2. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: a) Formularz Szczegółowy Oferty [opis przedmiotu zamówienia dla poszczególnych pakietów (części)] – Załącznik nr 2 do SWZ; b) Projekty umów (warunki realizacji zamówienia): – Załącznik nr 7A do SWZ (Pakiety nr 1-2); – Załącznik nr 7B do SWZ (Pakiety nr 3-4).
Interne Kennung: DZP.242.46.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33793000 Glaswaren für Laboratorien, 33141625 Diagnoseausrüstung, 38434000 Analysatoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa akcesoriów do Działu Diagnostyki Patomorfologicznej zwanych w dalszej części SWZ: „towarem” na potrzeby Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Białymstoku, w ilości, asortymencie oraz parametrach określonych w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty. 2. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: a) Formularz Szczegółowy Oferty [Pakiet nr1] – Załącznik nr 2 do SWZ;
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Haupteinstufung (cpv): 33793000 Glaswaren für Laboratorien
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników do Działu Diagnostyki Patomorfologicznej zwanych w dalszej części SWZ: „towarem” na potrzeby Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Białymstoku, w ilości, asortymencie oraz parametrach określonych w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty. 2. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: a) Formularz Szczegółowy Oferty [Pakiet nr2] – Załącznik nr 2 do SWZ;
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa akcesoriów oraz odczynników i testów do Działu Diagnostyki Patomorfologicznej wraz z dzierżawą odpowiednich urządzeń zwanych w dalszej części SWZ: „towarem” na potrzeby Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Białymstoku, w ilości, asortymencie oraz parametrach określonych w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty. 2. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: a) Formularz Szczegółowy Oferty [Pakiet nr 3] – Załącznik nr 2 do SWZ;
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Haupteinstufung (cpv): 33141625 Diagnoseausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38434000 Analysatoren
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa akcesoriów oraz odczynników i testów do Działu Diagnostyki Patomorfologicznej wraz z dzierżawą odpowiednich urządzeń zwanych w dalszej części SWZ: „towarem” na potrzeby Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Białymstoku, w ilości, asortymencie oraz parametrach określonych w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty. 2. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: a) Formularz Szczegółowy Oferty [Pakiet nr 4] – Załącznik nr 2 do SWZ;
Interne Kennung: Pakiet nr 4