583024-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen – Inhuur Manager Bedrijfsvoering Nieuw Reijerwaard
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelInhuur Manager Bedrijfsvoering Nieuw Reijerwaard
BeschreibungInhuur Manager Bedrijfsvoering Gronduitgifte Nieuw Reijerwaard Inhuur voor twee jaar, 20 uur per week. Drie keer een optie tot verlenging van telkens één jaar.
Interne Kennung-
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
LosLOT-0000
TitelInhuur Manager Bedrijfsvoering
BeschreibungInhuur Manager Bedrijfsvoering Inhuur Manager Bedrijfsvoering voor twee jaar, met drie keer een optie tot verlenging van telkens één jaar.
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenDe opdrachtgever kan drie keer de opdracht met telkens één jaar verlengen.