2. Verfahren
Verfahren
Titel: EU Aanbesteding Schoonmaak voor De Eenbes, Stichting voor Katholiek, Protestants-Christelijk en Interconfessioneel Primair Onderwijs
Beschreibung: Aanbesteding schoonmaakonderhoud en glasbewassing van 25 scholen en 1 bestuurskantoor in gemeenten Geldrop-Mierlo, Heeze, Laarbeek en Nuenen. € 3.487.901, - exclusief BTW voor een periode van 6 jaar en 2 maanden
Interne Kennung: 2024-01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Schoonmaakonderhoud en glasbewassing Eenbes Basisonderwijs
Beschreibung: Aanbesteding schoonmaakonderhoud en glasbewassing van 25 scholen en 1 bestuurskantoor in gemeenten Geldrop-Mierlo, Heeze, Laarbeek en Nuenen. 25 scholen en 1 bestuurskantoor
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste