See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Beschreibung: 1. Przedmiotem umowy jest świadczenie usługi przewozu i dowozu uczniów do szkół z terenu gminy Opalenica: Dowóz uczniów do szkół podstawowych oraz dzieci do oddziałów przedszkolnych na terenie Gminy Opalenica, przewidywana dzienna liczba kilometrów – ok. 500 km dziennie, wymagane 5 autobusów oraz 1 bus z min. 1 opiekunem w pojeździe. Pełna informacja podana jest w załączniku nr 1 do SWZ. 2. Pozostałe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia oraz warunków realizacji zostały opisane w wzorze umowy stanowiącej załącznik nr 2 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 523575-2025
Interne Kennung: CUW.O.271.03.2025 MS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Działając na podstawie art. Art. 138. [Termin składania ofert] 1.Termin składania ofert nie może być krótszy niż 35 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej. 2. Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert krótszy niż termin określony w ust. 1, nie krótszy jednak niż 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej, w następujących przypadkach: 1)opublikowania wstępnego ogłoszenia informacyjnego, o którym mowa w art. 89, o ile zawierało ono wszystkie informacje wymagane dla ogłoszenia o zamówieniu, w zakresie, w jakim były one dostępne w chwili publikacji wstępnego ogłoszenia informacyjnego, które zostało przekazane do publikacji Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej lub zamieszczone na stronie internetowej zamawiającego na co najmniej 35 dni i nie więcej niż 12 miesięcy przed dniem przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej; 2) jeżeli zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione. Uzasadnienie: Obecnie prowadzone postępowanie jest trzecim postępowaniem. Pierwsze postępowanie zostało unieważnione z przyczyn braku kwoty jaką zamawiający może przeznaczyć na realizację zamówienia (zadanie nr 1 i 2), drugie z uwagi na brak ofert złożonych w terminie ich składania. Z przyczyn niezależnych od zamawiającego (rozpoczęcie roku szkolnego) termin rozpoczęcia świadczenie usługi nie może być późniejszy niż 01.09.2025 r. W przypadku zastosowania standardowego terminu na składanie i otwarcie ofert (30 dni), nie jest możliwym terminowo rozpocząć świadczenie usługi przewozu uczniów. Przedmiotowe postępowanie dotyczy 1 części zamówienia. Zamawiający nie dokonał żadnych zmian w opisie przedmiotu zamówienia w stosunku do pierwszego i drugiego postępowania.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ŚWIADCZENIE USŁUG PRZEWOZOWYCH (PRZYWÓZ I ODWÓZ) UCZNIÓW DO SZKÓŁ Z TERENU GMINY OPALENICA, W CZASIE ROKU SZKOLNEGO 2025/2026 oraz 2026/2027 – trzecie postępowanie
Beschreibung: 1. Przedmiotem umowy jest świadczenie usługi przewozu i dowozu uczniów do szkół z terenu gminy Opalenica Dowóz uczniów do szkół podstawowych oraz dzieci do oddziałów przedszkolnych na terenie Gminy Opalenica, przewidywana dzienna liczba kilometrów – ok. 500 km dziennie, wymagane 5 autobusów oraz 1 bus z min. 1 opiekunem w pojeździe. Pełna informacja podana jest w załączniku nr 1 do SWZ.