583076-2026 - Wettbewerb
Polen – Technische Beratung und Konstruktionsberatung – Pełnienie funkcji Inżyniera Kontraktu dla inwestycji „Przebudowa i rozbudowa bocznicy kolejowej PKP Intercity S.A. w Lublinie”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPełnienie funkcji Inżyniera Kontraktu dla inwestycji „Przebudowa i rozbudowa bocznicy kolejowej PKP Intercity S.A. w Lublinie”
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest pełnienie funkcji Inżyniera Kontraktu dla inwestycji „Przebudowa i rozbudowa bocznicy kolejowej PKP Intercity S.A. w Lublinie” 2. Postępowanie o udzielenie zamówienia prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (t. j. Dz.U. z 2026 r. poz. 793 ze zm.), zwanej dalej „ustawą Pzp” lub "Pzp". Przedmiotowe zamówienie jest zamówieniem sektorowym. 3. Szczegółowe wymagania dotyczące zamówienia zawiera SWZ i załączniki do SWZ, stanowiące jej integralną część.
Interne Kennung26/WNP-038647/INF
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71310000 Technische Beratung und Konstruktionsberatung
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest pełnienie funkcji Inżyniera Kontraktu dla inwestycji „Przebudowa i rozbudowa bocznicy kolejowej PKP Intercity S.A. w Lublinie”. 2. Postępowanie o udzielenie zamówienia prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (t. j. Dz.U. z 2026 r. poz. 793 ze zm.), zwanej dalej „ustawą Pzp” lub "Pzp". Przedmiotowe zamówienie jest zamówieniem sektorowym. 3. Szczegółowe wymagania dotyczące zamówienia zawiera SWZ i załączniki do SWZ, stanowiące jej integralną część.