See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy samochodów na potrzeby Jednostek Administracji Państwowej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa samochodów na potrzeby Jednostek Administracji Państwowej, w podziale na części: 1. Segment C hatchback-sedan-SUV 130 KM elektryczny; 2. Segment C kombi hybrydowy (HEV) 3. Segment D pięciodrzwiowy elektryczny 4. Segment D sedan-liftback hybrydowy 5. Segment D sedan-liftback 190 KM benzyna 4WD 6. Minibus 9-osobowy długi 150 KM 7. Furgon do 3,5 tony elektryczny 8. Segment C kombi hybrydowy (PHEV) 9. Segment D sedan-liftback HEV lub mHEV 10. Segment C SUV, 130KM benzyna 11. Segment C SUV 4x4, 160KM benzyna 12. Segment - minimum D, sedan / liftback 13. Segment E sedan 250 KM elektryczny 14. Segment E sedan 250 KM benzyna 4x4 15. Segment E sedan 250 KM hybryda 16. Segment E SUV 250 KM hybrydowy (HEV lub PHEV) 2. Załącznik nr 1 do SWZ zawiera wykaz Jednostek objętych niniejszym zamówieniem oraz liczbę i rodzaj pojazdów, które mogą zostać zakupione przez daną Jednostkę. 3. Szczegółowy sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 2 do SWZ - Specyfikacji technicznej oraz w Załączniku nr 3 do SWZ - Projektowanych postanowieniach umowy ramowej. 4. Zamawiający opisując przedmiot zamówienia korzystał z opracowania przygotowanego przez Instytut Badań Rynku Motoryzacyjnego SAMAR pt. Segmentacja Rynku Samar – samochody osobowe i dostawcze o dmc do 6 ton, opublikowanego na ogólnodostępnej stronie IBRM SAMAR (https://www.samar.pl) w zakładce Raporty i Analizy pozycja Biblioteka raportów pod numerem 22 Zamawiający zaleca aby Wykonawca, przy sporządzaniu oferty, zapoznał się z aktualną wersją ww. opracowania. 5. Zamówienie na potrzeby JAP, tj.: 1) Łódzki Urząd Wojewódzki w Łodzi - współfinansowane WFOŚiGW- samochody hybrydowe; 2) Główny Inspektorat Ochrony Środowiska - współfinansowane WODY POLSKIE; 3) Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji - współfinansowane Pomoc Techniczna Funduszy Europejskich na Migracje, Granice i Bezpieczeństwo 2021-2027
Interne Kennung: WIP.261.9.2025.MT
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34113000 Fahrzeuge mit Allradantrieb, 34114400 Kleinbusse, 34144900 Elektrofahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Segment C hatchback-sedan-SUV 130 KM elektryczny
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa samochodów na potrzeby Jednostek Administracji Państwowej, w podziale na części. 2. Załącznik nr 1 do SWZ zawiera wykaz Jednostek objętych niniejszym zamówieniem oraz liczbę i rodzaj pojazdów, które mogą zostać zakupione przez daną Jednostkę. 3. Szczegółowy sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 2 do SWZ - Specyfikacji technicznej oraz w Załączniku nr 3 do SWZ - Projektowanych postanowieniach umowy ramowej. 4. Zamawiający opisując przedmiot zamówienia korzystał z opracowania przygotowanego przez Instytut Badań Rynku Motoryzacyjnego SAMAR pt. Segmentacja Rynku Samar – samochody osobowe i dostawcze o dmc do 6 ton, opublikowanego na ogólnodostępnej stronie IBRM SAMAR (https://www.samar.pl) w zakładce Raporty i Analizy pozycja Biblioteka raportów pod numerem 22 Zamawiający zaleca aby Wykonawca, przy sporządzaniu oferty, zapoznał się z aktualną wersją ww. opracowania. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA WYKONAWCZEGO - 1. Termin realizacji zamówienia wykonawczego, od dnia zawarcia umowy wykonawczej, wynosi nie dłużej niż 24 tygodnie. Pozostałe warunki zawiera SWZ.
Interne Kennung: część 1-Segment C hatchback-sedan-SUV 130KM elektryczny
Los: LOT-0002
Titel: 2. Segment C kombi hybrydowy (HEV)
Interne Kennung: część 2-Segment C kombi hybrydowy (HEV)
Los: LOT-0003
Titel: 3. Segment D pięciodrzwiowy elektryczny
Interne Kennung: część 3-Segment D pięciodrzwiowy elektryczny
Los: LOT-0004
Titel: 4. Segment D sedan-liftback hybrydowy
Interne Kennung: część 4-Segment D sedan-liftback hybrydowy
Los: LOT-0005
Titel: 5. Segment D sedan-liftback 190 KM benzyna 4WD
Interne Kennung: część 5-Segment D sedan-liftback 190KM benzyna4WD
Los: LOT-0006
Titel: 6. Minibus 9-osobowy długi 150 KM
Interne Kennung: część 6-Minibus 9-osobowy długi 150KM
Haupteinstufung (cpv): 34114400 Kleinbusse
Los: LOT-0007
Titel: 7. Furgon do 3,5 tony elektryczny
Interne Kennung: część 7-Furgon do 3,5tony elektryczny
Haupteinstufung (cpv): 34144900 Elektrofahrzeuge
Los: LOT-0008
Titel: 8. Segment C kombi hybrydowy (PHEV)
Interne Kennung: część 8-Segment C kombi hybrydowy(PHEV)
Los: LOT-0009
Titel: 9. Segment D sedan-liftback HEV lub mHEV
Interne Kennung: część 9-Segment D sedan-liftback HEV lub mHEV
Los: LOT-0010
Titel: 10. Segment C SUV, 130KM benzyna
Interne Kennung: część 10-Segment C SUV, 130KM benzyna
Los: LOT-0011
Titel: 11. Segment C SUV 4x4, 160KM benzyna
Interne Kennung: część 11-Segment C SUV 4x4,160KM benzyna
Los: LOT-0012
Titel: 12. Segment - minimum D, sedan / liftback
Interne Kennung: część 12-Segment-minimum D, sedan/liftback
Los: LOT-0013
Titel: 13. Segment E sedan 250 KM elektryczny
Interne Kennung: część 13-Segment E sedan 250KM elektryczny
Los: LOT-0014
Titel: 14. Segment E sedan 250 KM benzyna 4x4
Interne Kennung: część 14-Segment E sedan 250KM benzyna4x4
Los: LOT-0015
Titel: 15. Segment E sedan 250 KM hybryda
Interne Kennung: część 15-Segment E sedan 250KM hybryda
Los: LOT-0016
Titel: 16. Segment E SUV 250 KM hybrydowy (HEV lub PHEV)
Interne Kennung: część 16-Segment E SUV 250KM hybrydowy(HEV lub PHEV)
Los: LOT-0017
Titel: 17.Minibus min. 8 osobowy długi, elektryczny
Interne Kennung: część 17-Minibus min. 8 osobowy długi, elektryczny