See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa benzyny samochodowej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa benzyny samochodowej w ilościach 3 400 000 kg, w tym ilości podstawowe: 1 200 000 kg oraz ilość opcjonalna 2 200 000,00 kg. 2. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. 3. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu, wymogi oraz szczegółowy informacje w powyższym zakresie wyszczególniono w załączniku nr 6 do SWZ.
Interne Kennung: D/105/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09132100 Bleifreies Benzin
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa benzyny samochodowej, w ilości 3 400 000 kg, w tym ilości podstawowe 1 200 000 kg oraz opcjonalne 2 200 000 kg. 2. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. . 3. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu, wymogi oraz szczegółowy informacje w powyższym zakresie wyszczególniono w załączniku nr 6 do SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa benzyny samochodowej, w ilości 3 400 000 kg, w tym ilości podstawowe 1 200 000 kg oraz opcjonalne 2 200 000 kg. 2. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. 3. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu, wymogi oraz szczegółowy informacje w powyższym zakresie wyszczególniono w załączniku nr 6 do SWZ.