2. Verfahren
Verfahren
Titel: Reparatie en onderhoud speeltoestellen
Beschreibung: De gemeente Bernheze wil het onderhoud van haar speelvoorzieningen op een professionele, betrouwbare en efficiënte wijze laten uitvoeren, zodat deze veilig, toegankelijk en bruikbaar blijven voor gebruikers.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50870000 Reparatur und Wartung von Spielplatzeinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50870000 Repair and maintenance services of playground equipment
5. Lot
Lot: LOT-0000