2. Verfahren
Verfahren
Titel: Overheidsopdracht voor een studie van de vaccinatiegraad in Vlaanderen voor vaccinaties aanbevolen in de zwangerschap
Beschreibung: Overheidsopdracht voor een studie van de vaccinatiegraad in Vlaanderen voor vaccinaties aanbevolen in de zwangerschap
Interne Kennung: DZ/2026/PGB/019/vaccinatiegraad_studie_zwangeren
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79311000 Umfragen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: DZ/2026/PGB/019/vaccinatiegraad_studie_zwangeren - 1
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 85000000 Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens