583224-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Schutz gefährdeter Arten – Monitoring soortenmanagementplan
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelMonitoring soortenmanagementplan
BeschreibungDe monitoring bestaat uit twee onderdelen en heeft ook twee doelen. Enerzijds moet gedurende de duur van het SMP de vinger aan de pols gehouden worden op het gebied van de staat van instandhouding en de populatie. Anderzijds dient onderzocht te worden of de maatregelen voor de soorten ook daadwerkelijk functioneel zijn.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90721700 Schutz gefährdeter Arten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 73000000 Forschungs- und Entwicklungsdienste und zugehörige Beratung
5. Los
LosLOT-0000
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Monitoring soortenmanagementplan
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 90721700 Servicios de protección de las especies en peligro
Clasificación adicional (cpv): 73000000 Servicios de investigación y desarrollo y servicios de consultoría conexos
5. Lote
Lote: LOT-0000