See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Contract pentru furnizare tractor și utilaje agricole
Beschreibung: Contract pentru furnizare tractor cu incarcator, tambur pentru irigatii si utilaje agricole( presa de balotat, grape, greble, masina pentru imprastiat ingrasaminte chimice, semanatoare, etc in vederea pregatirii solului, semanarea culturilor agricole, rcoltarea furajelor si a altor operatii necesare in cadrul hergheliilor si depozitelor de armasari din cadrul unitatii, conform cerintelor din caietul de sarcini, caiet revizuit conform aviz conform conditionat ANAP nr.9092/27.07.2026/DGEDACMISP.
Interne Kennung: 4979
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16000000 Landwirtschaftsmaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Tractor echipat cu încărcător frontal și accesorii (cupă, furcă pentru baloți și cupă cu sistem de apucare pentru gunoi de grajd)
Beschreibung: Tractor echipat cu încărcător frontal și accesorii (cupă, furcă pentru baloți și cupă cu sistem de apucare pentru gunoi de grajd) , conform cerintelor din caietul de sarcini
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Tambur pentru irigații
Beschreibung: Tambur pentru irigații, conform cerintelor din caietul de sarcini
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Presa de balotat
Beschreibung: Presa de balotat, conform cerintelor din caietul de sarcini
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Utilaje pentru semanat si fertilizat
Beschreibung: Utilaje pentru semanat si fertilizat, conform cerintelor din caietul de sarcini
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Utilaje pentru recoltat furaje fibroase
Beschreibung: Utilaje pentru recoltat furaje fibroase, conform cerintelor din caietul de sarcini
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Utilaje pentru cosit furaje fibroase
Beschreibung: Utilaje pentru cosit furaje fibroase, conform cerintelor din caietul de sarcini
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Grape și Combinator
Beschreibung: Grape și Combinator, conform cerintelor din caietul de sarcini
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Remorca basculabila
Beschreibung: Remorca basculabila , conform cerintelor din caietul de sarcini
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Plug reversibil
Beschreibung: Plug reversibil, conform cerintelor din caietul de sarcini
Interne Kennung: 9