2. Verfahren
Verfahren
Titel: Multimedialny System Dydaktyczny
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest modernizacja Multimedialnego Systemu Dydaktycznego, zwanego dalej Systemem, w Ośrodku Szkoleniowo – Administracyjnym (OSA) Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej przy ul. Wieżowej 8 w Warszawie. Modernizacja polegać będzie na dostawie, montażu i uruchomieniu zaoferowanych urządzeń działających wspólnie jako spójny system dydaktyczny
Interne Kennung: 084/MZP/2026/P/AZA
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32321200 Audiovisuelle Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38652100 Vorführgeräte, 38653400 Leinwände, 30231320 Tastbildschirme, 32333300 Video-Wiedergabegeräte, 32342300 Mikrofone und Sprechgeräte, 39100000 Möbel, 32342400 Akustische Geräte, 48421000 Softwarepaket für das Facility-Management, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 45314320 Installation von Computerkabelnetzen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Multimedialny system dydaktyczny
Beschreibung: Zgodnie z dokumentacją postępowania
2. Procedure
Procedure
Title: Multimedialny System Dydaktyczny
Internal identifier: 084/MZP/2026/P/AZA
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 32321200 Audio-visual equipment
Additional classification (cpv): 38652100 Projectors, 38653400 Projection screens, 30231320 Touch screen monitors, 32333300 Video-reproducing apparatus, 32342300 Microphones and speaker sets, 39100000 Furniture, 32342400 Acoustic devices, 48421000 Facilities management software package, 30200000 Computer equipment and supplies, 45314320 Installation of computer cabling
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Multimedialny system dydaktyczny