583249-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung – KŘP Lbk - Liberec, 28. října 206/6 - novostavba OOP Vápenka - projektová příprava
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKŘP Lbk - Liberec, 28. října 206/6 - novostavba OOP Vápenka - projektová příprava
BeschreibungPředmětem plnění této veřejné zakázky je vypracování projektové dokumentace v rozsahu: zaměření stávajícího stavu, návrh nové dispozice a parkovacích ploch, dokumentace pro povolení stavby, dokumentace pro odstranění stavby, dokumentace pro provádění stavby.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71246000 Festlegung und Aufstellung der für den Bau benötigten Mengen
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungKRPL-66290/ČJ-2025-1800VZ
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si v souladu s § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje možnost změny dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky, pokud dojde k předčasnému ukončení smlouvy o dílo uzavřené s vybraným dodavatelem, zejména odstoupením od smlouvy, výpovědí, dohodou smluvních stran nebo z jiného důvodu, v jehož důsledku nebude dílo dokončeno. V takovém případě je Zadavatel oprávněn uzavřít smlouvu s účastníkem zadávacího řízení, který se v původním hodnocení umístil jako další v pořadí a který splnil podmínky účasti v zadávacím řízení, pokud tento účastník bude se změnou dodavatele souhlasit a prokáže splnění podmínek účasti v aktuálním čase v rozsahu požadovaném Zadavatelem. Zadavatel je oprávněn oslovovat účastníky v pořadí podle výsledku původního hodnocení. Smlouva s novým dodavatelem bude uzavřena za podmínek odpovídajících jeho původní nabídce a zadávacím podmínkám, s přihlédnutím k rozsahu plnění již poskytnutého původním dodavatelem.