583252-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Geräte – Dostawa sprzętu medycznego dla WSO w Krakowie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sprzętu medycznego dla WSO w Krakowie
Beschreibung1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego dla WSO w Krakowie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: 2.1. Załączniku załącznik nr 1 część 1.2 specyfikacja techniczna do swz. Część 1 – Wózek inwalidzki Część 2 – Głowica ultradźwiękowa do fakoemulsyfikacji – 5 szt. Część 3 – Ręczna lampa szczelinowa Część 4 – Elektrokardiograf Część 5 – Wózek medyczny - 3 szt Część 6 – Tonometr przenośny - 2 szt. Część 7 – Tonometr bezkontaktowy Część 8 – Soczewka 1 Część 9 – Soczewka 2 Część 10 – Trójlustro Część 11 – Autorefraktometr przenośny 2.2. Załączniku nr 4 do SWZ: Projektowane postanowienia umowne.
Interne KennungZP.2710.13.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
LosLOT-0001
Titel1. Wózek inwalidzki
Beschreibung1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego dla WSO w Krakowie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: 2.1. Załączniku załącznik nr 1 część 1.2 specyfikacja techniczna do swz. Część 1 – Wózek inwalidzki 2.2. Załączniku nr 4 do SWZ: Projektowane postanowienia umowne.
LosLOT-0002
Titel2. Głowica ultradźwiękowa do fakoemulsyfikacji – 5 szt.
Beschreibung1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego dla WSO w Krakowie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: 2.1. Załączniku załącznik nr 1 część 1.2 specyfikacja techniczna do swz. Część 2 – Głowica ultradźwiękowa do fakoemulsyfikacji – 5 szt. 2.2. Załączniku nr 4 do SWZ: Projektowane postanowienia umowne.
LosLOT-0003
Titel3. Ręczna lampa szczelinowa
Beschreibung1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego dla WSO w Krakowie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: 2.1. Załączniku załącznik nr 1 część 1.2 specyfikacja techniczna do swz. Część 3 – Ręczna lampa szczelinowa 2.2. Załączniku nr 4 do SWZ: Projektowane postanowienia umowne.
LosLOT-0004
Titel4. Elektrokardiograf
Beschreibung1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego dla WSO w Krakowie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: 2.1. Załączniku załącznik nr 1 część 1.2 specyfikacja techniczna do swz. Część 4 – Elektrokardiograf 2.2. Załączniku nr 4 do SWZ: Projektowane postanowienia umowne.
LosLOT-0005
Titel5. Wózek medyczny - 3 szt
Beschreibung1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego dla WSO w Krakowie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: 2.1. Załączniku załącznik nr 1 część 1.2 specyfikacja techniczna do swz. Część 5 – Wózek medyczny - 3 szt 2.2. Załączniku nr 4 do SWZ: Projektowane postanowienia umowne.
LosLOT-0006
Titel6. Tonometr przenośny - 2 szt.
Beschreibung1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego dla WSO w Krakowie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: 2.1. Załączniku załącznik nr 1 część 1.2 specyfikacja techniczna do swz. Część 6 – Tonometr przenośny - 2 szt. 2.2. Załączniku nr 4 do SWZ: Projektowane postanowienia umowne.
LosLOT-0007
Titel7. Tonometr bezkontaktowy
Beschreibung1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego dla WSO w Krakowie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: 2.1. Załączniku załącznik nr 1 część 1.2 specyfikacja techniczna do swz. Część 7 – Tonometr bezkontaktowy 2.2. Załączniku nr 4 do SWZ: Projektowane postanowienia umowne.
LosLOT-0008
Titel8. Soczewka 1
Beschreibung1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego dla WSO w Krakowie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: 2.1. Załączniku załącznik nr 1 część 1.2 specyfikacja techniczna do swz. Część 8 – Soczewka 1 2.2. Załączniku nr 4 do SWZ: Projektowane postanowienia umowne.
LosLOT-0009
Titel9. Soczewka 2
Beschreibung1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego dla WSO w Krakowie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: 2.1. Załączniku załącznik nr 1 część 1.2 specyfikacja techniczna do swz. Część 9 – Soczewka 2 2.2. Załączniku nr 4 do SWZ: Projektowane postanowienia umowne.
LosLOT-0010
Titel10. Trójlustro
Beschreibung1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego dla WSO w Krakowie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: 2.1. Załączniku załącznik nr 1 część 1.2 specyfikacja techniczna do swz. Część 10 – Trójlustro 2.2. Załączniku nr 4 do SWZ: Projektowane postanowienia umowne.
LosLOT-0011
Titel11. Autorefraktometr przenośny
Beschreibung1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego dla WSO w Krakowie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: 2.1. Załączniku załącznik nr 1 część 1.2 specyfikacja techniczna do swz. Część 11 – Autorefraktometr przenośny 2.2. Załączniku nr 4 do SWZ: Projektowane postanowienia umowne.