583260-2026 - Ergebnis
Rumänien – Antiseptika und Desinfektionsmittel – DEZINFECTANTI
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DEZINFECTANTI
Beschreibung: achizitie DEZINFECTANTI Conform art. 161 din legea 98/2016 termenul pt raspunsul la clarificarii este in a 10 a zi inainte de data limita de depundere a ofertelor. Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 13 zile
Interne Kennung: 11
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dezinfectant de nivel mediu pentru instrumentar cu efect de curatare – TP 2
Beschreibung: CANTITATE MINIMA ESTIMATA PE 48 LUNI 5000 ,CANTITATE MAXIMA ESTIMATA PE 48 LUNI 10000
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Dezinfectant rapid de nivel mediu pentru suprafetele incompatibile cu alcooli – TP 2
Beschreibung: CANTITATEA MINIMA ESTIMATA PE 48 LUNI 5000 CANTITATEA MAXIMA ESTIMATA PE 48 LUNI 10000
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Dezinfectant de nivel inalt pentru suprafete pe baza de clor (dicloroizocianurat de sodiu) – TP 2
Beschreibung: CANTITATEA MINIMA ESTIMATA PE 48 LUNI 400000 CANTITATEA MAXIMA ESTIMATA PE 48 LUNI 500000
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Dezinfectant de nivel inalt pentru zona de preparare si distributie alimente pe baza de clor (dicloroizocianurat de sodiu) – TP 4
Beschreibung: CANTITATEA MINIMA ESTIMATA PE 48 LUNI 400000 CANTITATE MAXIMA ESTIMATA PE 48 LUNI 500000
Interne Kennung: 4