583275-2025 - Wettbewerb
Polen – Pflege von Parkanlagen – Utrzymanie czystości i porządku na terenie Dzielnicy Ursus m.st. Warszawy. Zadanie 2. Utrzymanie parków i zieleńców.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUtrzymanie czystości i porządku na terenie Dzielnicy Ursus m.st. Warszawy. Zadanie 2. Utrzymanie parków i zieleńców.
BeschreibungUtrzymanie czystości i porządku na terenie Dzielnicy Ursus m.st. Warszawy. Zadanie 2. Utrzymanie parków i zieleńców.
Interne KennungUD-XI-WZP.271.36.2025.JSA
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensZamawiający będzie stosował procedurę odwróconą, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp (procedura odwrócona). 1. Oświadczenia i dokumenty, odpowiednio na dzień składania ofert, składane wraz z ofertą przez wykonawców w postępowaniu w celu potwierdzenia, że wykonawcy nie podlegają wykluczeniu oraz spełniają warunki udziału w postępowaniu. Wykaz dowodów potwierdzających, że oferta wykonawcy nie podlega odrzuceniu. Do oferty w wersji elektronicznej wykonawca zobowiązany jest dołączyć: 1) aktualne na dzień składania ofert oświadczenie, że nie podlega wykluczeniu oraz spełnia warunki udziału w postępowaniu. Przedmiotowe oświadczenie wykonawca składa w formie Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia JEDZ, stanowiącego Załącznik nr 2 do Rozporządzenia Wykonawczego Komisji (EU) 2016/7 z dnia 5 stycznia 2016 r. ustanawiającego standardowy formularz jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia. Informacje zawarte w JEDZ stanowią wstępne potwierdzenie, że wykonawca nie podlega wykluczeniu oraz spełnia warunki udziału w postępowaniu. Zamawiający informuje, iż instrukcję wypełnienia JEDZ można znaleźć pod adresem: https://www.gov.pl/web/uzp/jednolity-europejski-dokument-zamowienia W tym celu przygotowany przez zamawiającego Jednolity Europejski Dokument Zamówienia stanowiący Załącznik nr 6 do SWZ, należy wypełnić w wersji elektronicznego formularza za pomocą platformy zamawiającego, z zastrzeżeniem poniższych uwag: * w Części IV zamawiający żąda jedynie ogólnego oświadczenia dotyczącego wszystkich kryteriów kwalifikacji (sekcja α), bez wypełniania poszczególnych Sekcji A, B, C i D; * Część V (Ograniczenie liczby kwalifikujących się kandydatów) należy pozostawić niewypełnioną. 2) oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie (również wspólnicy spółki cywilnej) dołączają do oferty oświadczenie, o którym mowa w art. 117 ust. 4 ustawy PZP, w którym wskażą które elementy przedmiotu zamówienia zostaną wykonane przez poszczególnych wykonawców w odniesieniu do spełnienia wyżej wymienionych warunków, sporządzone według wzoru – stanowiącego Załącznik nr 5 do SWZ; 3) zobowiązanie innego podmiotu oraz oświadczenie w formie Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia JEDZ, o których mowa w Części 9 SWZ – w przypadku polegania na zdolnościach innych podmiotów (jeżeli dotyczy); * w Części II Sekcji A, B Części III, w Części IV zamawiający żąda jedynie ogólnego oświadczenia dotyczącego wszystkich kryteriów kwalifikacji (sekcja α), bez wypełniania poszczególnych Sekcji A, B, C i D; JEDZ (Informacje dotyczące każdego z podmiotów udostępniających zasoby); 4) dowód wniesienia wadium (w przypadku wadium złożonego w formie poręczeń lub gwarancji); 5) oświadczenie wykonawcy/podmiotu udostępniającego zasoby, że nie podlega wykluczeniu z postępowania na podstawie art. 5k rozporządzenia Rady UE 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r., dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie, w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady UE 2022/576 z dnia 8 kwietnia 2022 r., o istnieniu albo nieistnieniu okoliczności udzielenia wykonawcy zamówienia publicznego. Oświadczenie należy sporządzić zgodnie z Załącznikiem nr 7 do SWZ; 6) formularz cenowy należy sporządzić zgodnie z Załącznikiem nr 8 do SWZ. 2. Zamawiający wezwie wykonawcę, którego oferta zostanie najwyżej oceniona, do złożenia podmiotowych środków dowodowych: 1) Oświadczenie wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy PZP, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej - załącznik nr 9 do SWZ; 2) Oświadczenie wykonawcy/podmiotu udostępniającego zasoby o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp, wzór oświadczenia stanowi Załącznik nr 10 do SWZ. 3) wykaz usług sporządzony według wzoru formularza – stanowiącego załącznik nr 11 do SWZ; 4) wykaz osób sporządzony według wzoru formularza – stanowiącego załącznik nr 12 do SWZ 5) Informacja z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie dotyczącym podstaw wykluczenia wskazanych w art. 108 ust. 1 pkt 1,2 i 4 ustawy PZP sporządzona nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77313000 Pflege von Parkanlagen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamowienia jest: Utrzymanie czystości i porządku na terenie Dzielnicy Ursus m.st. Warszawy. Zadanie 2. Utrzymanie parków i zieleńców.