2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego na potrzeby sądów apelacji warszawskiej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego na potrzeby sądów apelacji warszawskiej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: ZP.261.26.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy Pzp. 2. W postępowaniu Zamawiający przewiduje zastosowanie procedury odwróconej o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 3. Zamawiający nie wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. 4. W związku z tym, że postępowanie prowadzone jest wg przepisów dla dostaw nie obowiązuje art. 95 ust. 1 ustawy Pzp. 5. Informacje ogólne: 1) Komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami, w tym wszelkie oświadczenia, wnioski, zawiadomienia oraz informacje, odbywa się przy użyciu Platformy e-Zamówienia, która jest dostępna pod adresem: https://ezamowienia.gov.pl. 2) Korzystanie z Platformy e-Zamówienia jest bezpłatne. 3) Wykonawca zamierzający wziąć udział w Postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego musi posiadać konto podmiotu „Wykonawca” na Platformie e-Zamówienia. Szczegółowe informacje na temat zakładania kont podmiotów oraz zasady i warunki korzystania z Platformy e-Zamówienia określa Regulamin Platformy e-Zamówienia, dostępny na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl oraz informacje zamieszczone w zakładce „Centrum Pomocy”. 4) Przeglądanie i pobieranie publicznej treści dokumentacji Postępowania nie wymaga posiadania konta na Platformie e-Zamówienia ani logowania. 5) Oferty, oświadczenia, o których mowa w art. 125 ust. 1 Ustawy, podmiotowe środki dowodowe oraz zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby, o którym mowa w art. 118 ust. 3 Ustawy, zwane dalej „zobowiązaniem podmiotu udostępniającego zasoby”, pełnomocnictwo, dokumenty, o których mowa w art. 94 ust. 2 Ustawy, sporządza się w postaci elektronicznej, w formatach danych określonych w przepisach wydanych na podstawie art. 18 ustawy z dnia 17 lutego 2005 r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne (tekst jednolity: Dz. U. z 2024 r. poz. 1557 ze zm.). 6) Komunikacja w Postępowaniu, odbywa się drogą elektroniczną za pośrednictwem formularzy do komunikacji dostępnych w zakładce „Formularze” („Formularze do komunikacji”). Za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” odbywa się w szczególności przekazywanie wezwań i zawiadomień, zadawanie pytań i udzielanie odpowiedzi. Formularze do komunikacji umożliwiają również dołączenie załącznika do przesyłanej wiadomości (przycisk „dodaj załącznik”). 7) Możliwość korzystania w Postępowaniu z „Formularzy do komunikacji” w pełnym zakresie wymaga posiadania konta „Wykonawcy” na Platformie e-Zamówienia oraz zalogowania się na Platformie e-Zamówienia. Do korzystania z „Formularzy do komunikacji” służących do zadawania pytań dotyczących treści dokumentów zamówienia wystarczające jest posiadanie tzw. konta uproszczonego na Platformie e-Zamówienia. 8) Wszystkie wysłane i odebrane w Postępowaniu przez Wykonawcę wiadomości widoczne są po zalogowaniu w podglądzie Postępowania w zakładce „Komunikacja”. 9) Maksymalny rozmiar plików przesyłanych za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” wynosi 150 MB (wielkość ta dotyczy plików przesyłanych jako załączniki do jednego formularza). 10) Minimalne wymagania techniczne dotyczące sprzętu używanego w celu korzystania z usług Platformy e-Zamówienia oraz informacje dotyczące specyfikacji połączenia określa Regulamin Platformy e-Zamówienia. 11) W przypadku problemów technicznych i awarii związanych z funkcjonowaniem Platformy e-Zamówienia użytkownicy mogą skorzystać ze wsparcia technicznego dostępnego pod numerem telefonu (22) 458 77 99 lub drogą elektroniczną poprzez formularz udostępniony na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl w zakładce „Zgłoś problem”. 12) W szczególnie uzasadnionych przypadkach uniemożliwiających komunikację Wykonawcy i Zamawiającego za pośrednictwem Platformy e-Zamówienia, Zamawiający dopuszcza komunikację za pomocą poczty elektronicznej na adres e-mail: zamowienia@waw.sa.gov.pl (nie dotyczy składania ofert). 13) W sytuacji awarii lub błędów lub niedostępności Platformy zakupowej uniemożliwiających komunikację Wykonawcy z Zamawiającym poprzez Platformę zakupową, Wykonawca zobowiązany jest niezwłocznie zgłosić ten fakt Zamawiającemu za pomocą poczty elektronicznej na adres: zamowienia@waw.sa.gov.pl, pod rygorem utraty prawa powoływania się na konsekwencje awarii lub błędów lub niedostępności Platformy zakupowej w toku niniejszego Postępowania. 6. Każdy Wykonawca może złożyć ofertę na każdą z części zamówienia. 7. Zamawiający nie wymaga przedłożenia przedmiotowych środków dowodowych.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa 30 sztuk komputerów stacjonarnych standardowych typ 1
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa 30 sztuk komputerów stacjonarnych standardowych typ 1 2. Miejsce realizacji zamówienia: siedziby sądów apelacji warszawskiej wskazane w załączniku nr 1a do SWZ. 3. Wykonawca zobowiązuje się do realizacji przedmiotu zamówienia w nieprzekraczalnym terminie do 30 dni kalendarzowych od dnia podpisania każdej z Umów, jednak nie później niż do dnia 15 grudnia 2025 r. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 1 zamówienia
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30214000 Arbeitsplätze, 30230000 Computerbezogene Geräte
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa 40 sztuk komputerów stacjonarnych ponadstandardowych typ 2
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 40 sztuk komputerów stacjonarnych ponadstandardowych typ 2. 2. Miejsce realizacji zamówienia: siedziby sądów apelacji warszawskiej wskazane w załączniku nr 1a do SWZ. 3. Wykonawca zobowiązuje się do realizacji przedmiotu zamówienia w nieprzekraczalnym terminie do 30 dni kalendarzowych od dnia podpisania każdej z Umów, jednak nie później niż do dnia 15 grudnia 2025 r. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 2 zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 30214000 Arbeitsplätze
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30230000 Computerbezogene Geräte
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa 31 sztuk komputerów stacjonarnych All-In-One typ 1
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa 31 sztuk komputerów stacjonarnych All-In-One typ 1. 2. Miejsce realizacji zamówienia: siedziby sądów apelacji warszawskiej wskazane w załączniku nr 1a do SWZ. 3. Wykonawca zobowiązuje się do realizacji przedmiotu zamówienia w nieprzekraczalnym terminie do 30 dni kalendarzowych od dnia podpisania każdej z Umów, jednak nie później niż do dnia 15 grudnia 2025 r. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 3 zamówienia
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa 58 sztuk komputerów stacjonarnych All-In-One typ 2
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa 58 sztuk komputerów stacjonarnych All-In-One typ 2. 2. Miejsce realizacji zamówienia: siedziby sądów apelacji warszawskiej wskazane w załączniku nr 1a do SWZ. 3. Wykonawca zobowiązuje się do realizacji przedmiotu zamówienia w nieprzekraczalnym terminie do 30 dni kalendarzowych od dnia podpisania każdej z Umów, jednak nie później niż do dnia 15 grudnia 2025 r. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 4 zamówienia
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa 284 sztuk komputerów przenośnych standardowych typ 1
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa 284 sztuk komputerów przenośnych standardowych typ 1. 2. Miejsce realizacji zamówienia: siedziby sądów apelacji warszawskiej wskazane w załączniku nr 1a do SWZ. 3. Wykonawca zobowiązuje się do realizacji przedmiotu zamówienia w nieprzekraczalnym terminie do 30 dni kalendarzowych od dnia podpisania każdej z Umów, jednak nie później niż do dnia 15 grudnia 2025 r. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 5 zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
Los: LOT-0006
Titel: Dostawa 53 sztuk komputerów przenośnych ponadstandardowych typ 2
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa 53 sztuk komputerów przenośnych ponadstandardowych typ 2. 2. Miejsce realizacji zamówienia: siedziby sądów apelacji warszawskiej wskazane w załączniku nr 1a do SWZ. 3. Wykonawca zobowiązuje się do realizacji przedmiotu zamówienia w nieprzekraczalnym terminie do 30 dni kalendarzowych od dnia podpisania każdej z Umów, jednak nie później niż do dnia 15 grudnia 2025 r. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 6 zamówienia
Los: LOT-0007
Titel: Dostawa 50 sztuk komputerów przenośnych ponadstandardowych typ 2
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa 50 sztuk komputerów przenośnych ponadstandardowych typ 2 2. Miejsce realizacji zamówienia: siedziby sądów apelacji warszawskiej wskazane w załączniku nr 1a do SWZ. 3. Wykonawca zobowiązuje się do realizacji przedmiotu zamówienia w nieprzekraczalnym terminie do 30 dni kalendarzowych od dnia podpisania każdej z Umów, jednak nie później niż do dnia 15 grudnia 2025 r. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 7 zamówienia
Los: LOT-0008
Titel: Dostawa 195 sztuk monitorów podstawowych typ 2
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa 195 sztuk monitorów podstawowych typ 2. 2. Miejsce realizacji zamówienia: siedziby sądów apelacji warszawskiej wskazane w załączniku nr 1a do SWZ. 3. Wykonawca zobowiązuje się do realizacji przedmiotu zamówienia w nieprzekraczalnym terminie do 30 dni kalendarzowych od dnia podpisania każdej z Umów, jednak nie później niż do dnia 15 grudnia 2025 r. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 8 zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 30231300 Bildschirme
Los: LOT-0009
Titel: Dostawa 283 sztuk monitorów standardowych typ 4
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa 283 sztuk monitorów standardowych typ 4. 2. Miejsce realizacji zamówienia: siedziby sądów apelacji warszawskiej wskazane w załączniku nr 1a do SWZ. 3. Wykonawca zobowiązuje się do realizacji przedmiotu zamówienia w nieprzekraczalnym terminie do 30 dni kalendarzowych od dnia podpisania każdej z Umów, jednak nie później niż do dnia 15 grudnia 2025 r. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 9 zamówienia
Los: LOT-0010
Titel: Dostawa 36 sztuk monitorów standardowych typ 5
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa 36 sztuk monitorów standardowych typ 5. 2. Miejsce realizacji zamówienia: siedziby sądów apelacji warszawskiej wskazane w załączniku nr 1a do SWZ. 3. Wykonawca zobowiązuje się do realizacji przedmiotu zamówienia w nieprzekraczalnym terminie do 30 dni kalendarzowych od dnia podpisania każdej z Umów, jednak nie później niż do dnia 15 grudnia 2025 r. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 10 zamówienia
Los: LOT-0011
Titel: Dostawa 67 sztuk monitorów standardowych z kamerą internetową
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa 67 sztuk monitorów standardowych z kamerą internetową. 2. Miejsce realizacji zamówienia: siedziby sądów apelacji warszawskiej wskazane w załączniku nr 1a do SWZ. 3. Wykonawca zobowiązuje się do realizacji przedmiotu zamówienia w nieprzekraczalnym terminie do 30 dni kalendarzowych od dnia podpisania każdej z Umów, jednak nie później niż do dnia 15 grudnia 2025 r. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 11 zamówienia
Los: LOT-0012
Titel: Dostawa 280 sztuk terminali komputerowych typu thin client
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa 280 sztuk terminali komputerowych typu thin client. 2. Miejsce realizacji zamówienia: siedziby sądów apelacji warszawskiej wskazane w załączniku nr 1a do SWZ. 3. Wykonawca zobowiązuje się do realizacji przedmiotu zamówienia w nieprzekraczalnym terminie do 30 dni kalendarzowych od dnia podpisania każdej z Umów, jednak nie później niż do dnia 15 grudnia 2025 r. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 12 zamówienia