See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ondersteuning schoonmaak door externe firma voor een periode van 1 jaar met mogelijkheid tot verlenging van 3x 1 jaar
Beschreibung: ondersteuning van het schoonmaakteam door het aanstellen van een externe firma voor de locaties GBS Het Kompas en GC Route, met tevens mogelijkheid tot bijstand op afroep (voor alle locaties in de gemeente). De opdracht loopt gedurende 12 maanden en kan maximaal 3 keer uitdrukkelijk verlengd worden voor een periode van telkens 1 jaar. De toewijzing van deze opdracht geeft aan de dienstverlener geen enkel exclusiviteitsrecht. De aanbestedende overheid kan tijdens de geldigheidsduur van de opdracht, gelijkaardige prestaties laten uitvoeren door andere dienstverleners of door haar eigen diensten zonder enige schadevergoeding verschuldigd te zijn jegens de dienstverlener aangesteld in gevolge onderhavig bestek. Plaats van dienstverlening: - Gemeentelijke Basisschool Het Kompas, Kardinaal J. Cardijnstraat 1 in Sint-Gillis-Waas - Gemeenschapscentrum De Route, Stationstraat 201 in Sint-Gillis-Waas - Gebouwen en/of materialen en/of terreinen, gelegen in Sint-Gillis-Waas
Interne Kennung: PPP00U-3648/5086/2025-11
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025-11_1