See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Infúzne roztoky, irigačné roztoky a rozpúšťadlá pre zdravotnícke zariadenia v zriaďovateľskej pôsobnosti Žilinského samosprávneho kraja
Beschreibung: Predmetom zákazky „Infúzne roztoky, irigačné roztoky a rozpúšťadlá pre zdravotnícke zariadenia v zriaďovateľskej pôsobnosti Žilinského samosprávneho kraja“ je výber dodávateľa resp. dodávateľov liekov, ktoré sú registrované na území Slovenskej republiky s prideleným kódom ŠÚKL a zdravotníckych pomôcok skupiny P, ktoré sú registrované/oznámené na území Slovenskej republiky s prideleným kódom ŠÚKL pre zdravotnícke zariadenia v zriaďovateľskej pôsobnosti Žilinského samosprávneho kraja, vrátane dopravy na miesto dodania. Podrobnejšie vymedzenie predmetu zákazky je uvedené v časti ,,B1 OPIS PREDMETU ZÁKAZKY“ týchto súťažných podkladov.
Interne Kennung: 55_26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33692100 Infusionslösungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39831250 Spüllösungen, 33692500 Injizierbare Lösungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Infúzne roztoky
Interne Kennung: 55_26_1
Los: LOT-0002
Interne Kennung: 55_26_2
Los: LOT-0003
Interne Kennung: 55_26_3
Los: LOT-0004
Titel: Irigačné roztoky
Interne Kennung: 55_26_4
Haupteinstufung (cpv): 39831250 Spüllösungen
Los: LOT-0005
Interne Kennung: 55_26_5
Los: LOT-0006
Interne Kennung: 55_26_6
Los: LOT-0007
Titel: Rozpúšťadlá
Interne Kennung: 55_26_7
Haupteinstufung (cpv): 33692500 Injizierbare Lösungen
Los: LOT-0008
Interne Kennung: 55_26_8