2. Verfahren
Verfahren
Titel: Drukwerk: standaard drukwerk en speciaal drukwerk
Beschreibung: De gemeente Gooise Meren heeft in de uitvoering van haar werkzaamheden zaken als enveloppen en briefpapier nodig voor bijvoorbeeld mailing (standaard drukwerk) en voor specifieke projecten zaken als folders, flyers en posters (speciaal drukwerk). Vanwege de hoogte van het bedrag besteden wij dit Europees aan en in 2 percelen. Perceel 1 betreft standaard drukwerk. Perceel 2 betreft speciaal drukwerk. U kunt op beide percelen inschrijven. Maximale waarde perceel 1: 310505,26 Maximale waarde perceel2 : 467661,22
Interne Kennung: 1492324
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 22000000 Drucksachen und zugehörige Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 22458000 Spezial-Druckerzeugnisse, 22900000 Verschiedene Druckerzeugnisse, 79000000 Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Drukwerk: standaard drukwerk
Beschreibung: De gemeente Gooise Meren heeft in de uitvoering van haar werkzaamheden zaken als enveloppen en briefpapier nodig voor bijvoorbeeld mailing (standaard drukwerk). Perceel 1 betreft standaard drukwerk. Maximale waarde perceel 1: 310505,26
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Tweemaal 12 maanden
Los: LOT-0002
Titel: Drukwerk: speciaal drukwerk
Beschreibung: De gemeente Gooise Meren heeft in de uitvoering van haar werkzaamheden voor zaken als folders, flyers en posters (speciaal drukwerk). Perceel 2 betreft speciaal drukwerk. U kunt op beide percelen inschrijven.
Interne Kennung: 2