2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa mikroskopu odwróconego z kamerą dla Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych Uniwersytetu Warszawskiego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa mikroskopu odwróconego z kamerą dla Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych Uniwersytetu Warszawskiego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentacji postępowania.
Interne Kennung: POUZ-361/211/2025/CNBC
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38634000 Optische Mikroskope
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa mikroskopu odwróconego z kamerą dla Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych Uniwersytetu Warszawskiego