2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wymiana opraw oświetlenia drogowego na terenie Gminy Stoczek Łukowski
Beschreibung: Wymiana 1394 szt. opraw lamp wyładowczych na oprawy LED - Wymianę 1245 kpl zabezpieczeń opraw z zaciskami; - Wymiana wysięgników, 1245 kpl.; - Wymiana szafek SON 81 kpl.; - Wymiana WLZ zasilanie SON 81 kpl.; - Wymiana WLZ SON - obwody oświetleniowe 81 kpl. - Wymiana przewodów zasilających oprawę w wysięgniku na liniach napowietrznych; - Zainstalowanie i uruchomienie systemu sterowania oprawami poprzez sieć internetową w ramach zadania inwestycyjnego pn. Wymiana opraw oświetlenia drogowego na terenie Gminy Stoczek Łukowski.
Vorherige Bekanntmachung: 542850-2024
Interne Kennung: WI.271.8.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Niniejsze postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy Pzp oraz wydanych na jej podstawie aktów wykonawczych. 2. Zamawiający nie przewiduje aukcji elektronicznej. 3. Zamawiający nie przewiduje złożenia oferty w postaci katalogów elektronicznych. 4. Zamawiający nie prowadzi postępowania w celu zawarcia umowy ramowej. 5. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp. 6. W prowadzonym postępowaniu, w oparciu o art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający najpierw dokona badania i oceny złożonych ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawców, których oferty zostały najwyżej ocenione, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu, opisanych w Rozdziale X SWZ. 7. Zamawiający określa dodatkowe wymagania związane z zatrudnianiem osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp: Zamawiający wymaga aby przez cały okres obowiązywania umowy Wykonawca, Podwykonawca bądź Dalszy Podwykonawca zatrudniał, na podstawie umowy o pracę zgodnie z art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy (Dz. U. z 2023 r. poz. 1465, co najmniej 1 montera instalacji elektrycznych. Pełny opis przedmiotu zamówienia znajduje się w SWZ oraz dokumentacji technicznej
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98000000 Sonstige gemeinschaftliche, soziale und persönliche Dienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Zgodnie z § 8 pkt. 6 Regulaminu Dziewiątej Edycji Naboru Wniosków o dofinansowanie z Rządowego Funduszu Polski Ład, Zamawiający zastrzega obowiązek użycia przez Wykonawcę nowych opraw wyprodukowanych na terenie Unii Europejskiej lub nowych opraw dopuszczonych do użycia na terenie Unii Europejskiej. Wymiana 1394 szt. opraw lamp wyładowczych na oprawy LED - Wymianę 1245 kpl zabezpieczeń opraw z zaciskami; - Wymiana wysięgników, 1245 kpl.; - Wymiana szafek SON 81 kpl.; - Wymiana WLZ zasilanie SON 81 kpl.; - Wymiana WLZ SON - obwody oświetleniowe 81 kpl. - Wymiana przewodów zasilających oprawę w wysięgniku na liniach napowietrznych; - Zainstalowanie i uruchomienie systemu sterowania oprawami poprzez sieć internetową w ramach zadania inwestycyjnego pn. Wymiana opraw oświetlenia drogowego na terenie Gminy Stoczek Łukowski.
Menge: 1 394 Stück