2. Verfahren
Verfahren
Titel: NPÚ, SH Křivoklát – I. etapa obnovy střech, oprav fasád a schodišť
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je provedení komplexní opravy krovů a střešních plášťů jednotlivých budov hradu, které se v současnosti nacházejí ve špatném technickém stavu. Stávající, nevyhovující střešní krytina bude demontována. Současně dojde k demontáži klempířských prvků, zejména oplechování komínů, krycích plechů ve styku s navazujícími objekty, okapních žlabů, svodů a kotlíků. Prvky, které budou shledány vyhovujícími, budou po kontrole opětovně použity. Současně s opravou střech bude využito lešení, a to i v obtížně přístupném terénu, k opravě dožilých omítek na fasádách a k sanaci schodišť s nefunkční hydroizolací. Zadavatel nepřipouští varianty nabídek.
Interne Kennung: 26420063
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45261910 Dachreparatur
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten, 45212300 Bauarbeiten für Kunst- und Kulturgebäude
5. Los
Los: LOT-0001