See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa umundurowania z podziałem na części – buty taktyczne długie, buty taktyczne krótkie, półbuty taktyczne, buty sportowe.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa na rzecz Zamawiającego butów taktycznych długich, butów taktycznych krótkich, półbutów taktycznych, butów sportowych, zwanych dalej także „przedmiotem zamówienia”, podzielone na 2 (dwa) zadania (części) w związku z czym Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych zgodnie z poniższym: 1) Zadanie Nr 1 – buty taktyczne długie, buty taktyczne krótkie, półbuty taktyczne; 2) Zadanie Nr 2 – buty sportowe. 2. Asortyment, liczba oraz szczegółowe wymagania dotyczące przedmiotu 3. PROCEDURA ODWRÓCONA! JEDZ TYLKO OD WYKONAWCY OFERTY NAJWYŻEJ OCENIONEJ! Na podstawie art. 139 ust. 2 ustawy, przed wyborem najkorzystniejszej oferty Zamawiający wezwie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, oświadczenia, że nie podlegał wykluczeniu oraz spełniał warunki udziału w postępowaniu na dzień złożenia oferty.
Vorherige Bekanntmachung: 339103-2026
Interne Kennung: SM.WZP.251.7.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18100000 Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18800000 Schuhwerk, 18810000 Schuhwerk, ohne Sport- und Sicherheitsschuhe, 18832000 Spezialschuhe, 18820000 Sportschuhe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie Nr 1 – buty taktyczne długie, buty taktyczne krótkie, półbuty taktyczne
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa na rzecz Zamawiającego butów taktycznych długich, butów taktycznych krótkich, półbutów taktycznych. 2. Asortyment, liczba oraz szczegółowe wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia zostały wskazane w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik Nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18800000 Schuhwerk, 18810000 Schuhwerk, ohne Sport- und Sicherheitsschuhe, 18832000 Spezialschuhe
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie Nr 2 – buty sportowe
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa na rzecz Zamawiającego butów sportowych. 2. Asortyment, liczba oraz szczegółowe wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia zostały wskazane w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik Nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Haupteinstufung (cpv): 18820000 Sportschuhe