2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja systemu obserwacji p. pożarowej w Nadleśnictwie Włoszakowice
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest modernizacja systemu obserwacji p. pożarowej w Nadleśnictwie Włoszakowice polegająca na adaptacji konstrukcji dostrzegalni p.poż do montażu kamer dalekiego zasięgu oraz anten do transmisji danych systemem radiolinii. Zamówienie realizowane w ramach projektu pn.: „Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – zapobieganie, przeciwdziałania oraz ograniczanie skutków zagrożeń związanych z pożarami lasów”. Szczegółowe postanowienia w zakresie przedmiotu umowy zawarte zostały w Dokumentacji Projektowej stanowiącej załącznik nr 2 do SWZ i Projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 11 do SWZ.
Interne Kennung: SA.270.8.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Szczegółowe zasady regulujące sposób prowadzenia postępowania wynikają z SWZ. Postępowanie jest prowadzone zgodnie z zasadami przewidzianymi dla zamówień klasycznych o wartości równej lub przekraczającej progi unijne. Postępowanie jest prowadzone zgodnie z zasadami przewidzianymi dla tzw. „procedury odwróconej”, o której mowa w art. 139 ust. 1, 3-4 PZP. Stosownie do przywołanych przepisów Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45112000 Aushub- und Erdbewegungsarbeiten, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45111300 Abbauarbeiten, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten, 45223000 Bau von Konstruktionen und baulichen Anlagen, 45223800 Montage und Errichtung von Fertigkonstruktionen, 45340000 Installation von Zäunen, Geländern und Sicherheitseinrichtungen, 45262000 Spezialbauarbeiten, außer Dachbauten, 09330000 Solarenergie, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45312000 Installation von Alarmanlagen und Antennen, 45312310 Blitzschutzarbeiten, 45320000 Abdichtungs- und Dämmarbeiten
5. Los
Los: LOT-0004