2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europees niet-openbare aanbesteding - Aannemerselectie t.b.v. Integraal Kind en Ouderen Centrum
Beschreibung: Horizon Zorgcentrum en gemeente Dijk en Waard als bouwheer namens Allente opvang en onderwijs, hebben samen het initiatief genomen een integraal kind- en ouderencentrum (IKOC) te Noord-Scharwoude te realiseren. Horizon Zorgcentrum is voor deze aanbesteding de penvoerder. Zij heeft hiertoe een Europees niet-openbare aanbestedingsprocedure uitgeschreven. De opdracht is opgedeeld in de volgende percelen: 1. Bouwkundige realisatie (inclusief vaste inrichting) 2. Technische installatie (elektrotechnisch en werktuigbouwkundig) U kunt maximaal beide percelen gegund krijgen. Deze opdracht betreft een overeenkomst met een totale waarde van €15.200.000,00. De geraamde waarde per perceel ziet er als volgt uit: • Perceel 1 Bouwkundige realisatie (incl. bijkomende kosten aannemer) € 10.900.000,- • Perceel 2 Technische installatie € 4.300.000,-
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Horizon Zorgcentrum en gemeente Dijk en Waard als bouwheer namens Allente opvang en onderwijs, hebben samen het initiatief genomen een integraal kind- en ouderencentrum (IKOC) te Noord-Scharwoude te realiseren. Horizon Zorgcentrum is voor deze aanbesteding de penvoerder. Zij heeft hiertoe een Europese niet-openbare aanbestedingsprocedure uitgeschreven. De opdracht is opgedeeld in de volgende percelen: 1. Bouwkundige realisatie (inclusief vaste inrichting) 2. Technische installatie (elektrotechnisch en werktuigbouwkundig) U kunt maximaal beide percelen gegund krijgen.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45210000 Bauleistungen im Hochbau, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 71330000 Verschiedene von Ingenieuren erbrachte Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Bouwkundige realisatie
Beschreibung: Zie hoofdstuk 1 'Omschrijving opdracht(gever)' uit de selectieleidraad voor een volledige omschrijving van de opdracht. De totale geraamde voor perceel 1 bedraagt € 10.900.000,-
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45210000 Bauleistungen im Hochbau
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 Technische realisatie
Beschreibung: Zie hoofdstuk 1 'Omschrijving opdracht(gever)' uit de selectieleidraad voor een volledige omschrijving van de opdracht. De totale geraamde voor perceel 1 bedraagt € 4.300.000,-
Interne Kennung: 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 71330000 Verschiedene von Ingenieuren erbrachte Dienstleistungen
583352-2025 - Resultaat
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 45210000 Bouwen van gebouwen, 45300000 Installatiewerkzaamheden in de bouw, 71330000 Diverse technische dienstverlening
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Bouwkundige realisatie
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 45210000 Bouwen van gebouwen
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2 Technische realisatie
Interne identificatiecode: 2
Aanvullende classificatie (cpv): 45300000 Installatiewerkzaamheden in de bouw, 71330000 Diverse technische dienstverlening