583375-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Lieferwagen – Levering van diverse typen bedrijfswagens
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelLevering van diverse typen bedrijfswagens
BeschreibungDe opdrachtgever is in het kader van onderhavige aanbesteding voornemens een overeenkomst af te sluiten voor de levering van diverse typen bedrijfswagens met opbouw. Zie aanbestedingsdocumenten.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34136000 Lieferwagen
5. Los
LosLOT-0001
TitelPerceel 1
BeschreibungPick-up enkele cabine met open laadbak met een GVW van maximaal 3.500kg (HVO). 3 Pick-ups enkele cabine met open laadbak met een GVW van maximaal 3.500kg (HVO).
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenOptie tot eenzijdige verlenging door de opdrachtgever van driemaal maximaal twee jaar.
LosLOT-0002
TitelPerceel 2
BeschreibungPick-up dubbele cabine met open laadbak met een GVW van max 3.500kg voorzien van hogedruk was installatie (HVO). 3 Pick-ups dubbele cabine met open laadbak met een GVW van max 3.500kg voorzien van hogedruk was installatie (HVO).
Interne Kennung2