See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa samochodów ciężarowych o DMC do 3,5 tony dla TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Będzinie
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest dostawa samochodów ciężarowych o DMC do 3,5 tony dla TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Będzinie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został wskazany w SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 338366-2026
Interne Kennung: PZP/TD-OBD/02358/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamawiający skorzysta z możliwości przewidzianej w art. 139 PZP, tj. dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w Postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34136100 Leichtlastwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PZP/TD-OBD/02358/2026 - Zadanie nr 1
Beschreibung: Dostawa 7 szt. samochodów ciężarowych o DMC do 3,5t z napędem 4x4, nadwozie typu Furgon (3 - osobowy).
Interne Kennung: PZP/TD-OBD/02358/2026 - Zadanie nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji.
Los: LOT-0002
Titel: PZP/TD-OBD/02358/2026 - Zadanie nr 2
Beschreibung: Dostawa 4 szt. samochodów ciężarowych o DMC do 3,5t z napędem 4x4, nadwozie typu Furgon (6 - osobowy).
Interne Kennung: PZP/TD-OBD/02358/2026 - Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: PZP/TD-OBD/02358/2026 - Zadanie nr 3
Beschreibung: Dostawa 2 szt. samochodów ciężarowych o DMC do ok. 2,5 tony, z napędem 4x2, nadwozie typu VAN/KOMBI (5 - osobowy).
Interne Kennung: PZP/TD-OBD/02358/2026 - Zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: PZP/TD-OBD/02358/2026 - Zadanie nr 4
Beschreibung: Dostawa 2 szt. samochodów ciężarowych o DMC do ok. 2,5 tony, z napędem 4x2, nadwozie typu VAN (2 - osobowy).
Interne Kennung: PZP/TD-OBD/02358/2026 - Zadanie nr 4