2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky topného oleje pro DSP Tmavý Důl na období 2026 - 2028
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky jsou průběžné dodávky topného oleje extra lehkého nízkosirného (dále také jen „TOEL“), do dvou tankerů v Domově sociální péče Tmavý Důl (dále také jen „úložiště paliva“) pro potřeby zadavatele v předpokládaném množství 170.000 litrů po dobu účinnosti rámcové dohody ve smyslu § 131 zákona (dále jen „rámcová dohoda“) dle specifikace v příloze č. 3 zadávacích podmínek. Výsledkem veřejné zakázky bude uzavření rámcové dohody mezi zadavatelem a jedním vybraným dodavatelem. Na základě této rámcové dohody budou následně uzavírány jednotlivé kupní smlouvy (formou objednávek zadavatele potvrzených dodavatelem) s výše uvedeným předmětem plnění. Výše uvedené předpokládané množství je orientační, skutečné množství za dobu rámcové dohody bude objednáváno podle aktuálních potřeb zadavatele. Účel užití TOEL bude jako palivo pro výrobu tepla – zadavatel používá ke spalování olejový hořák B40A-2.2H, 95-350 kW, výrobce Bentone, ovládání LMO24. Zadavatel si vymezuje podmínku, že jeho stávající hořáky nebudou po dobu délky dodávek zničeny nevhodným olejem pro tento druh hořáků.
Interne Kennung: CIRI/2026/188
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09135100 Heizöl
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09135110 Schwefelarme brennbare Öle, 09135000 Heizöle, 09130000 Mineralöl und Destillate, 09100000 Brennstoffe, 09000000 Mineralölerzeugnisse, Brennstoff, Elektrizität und andere Energiequellen
5. Los
Los: LOT-0001