2. Verfahren
Verfahren
Titel: Výsadba větrolamů V14, V16, V18 V20 a V25 v k.ú. Mikulov na Moravě
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky na služby je provedení výsadeb větrolamů navržených v rámci KoPÚ v k.ú. Mikulov na Moravě, které budou plnit významnou krajinotvornou, ekologickou a protierozní funkci. Jedná se o větrolamy V14, V16, V18, V20 a V25 o celkové rozloze 3,8056 ha. V ploše stávající orné půdy jsou navrženy realizace prvků, které budou plnit významnou krajinotvornou, ekologickou a protierozní funkci. Všechny stavební objekty budou sloužit jako větrolamy (protierozní ochrana půdy). V ploše nynější orné půdy bude doplňována autochtonní dřevinná i bylinná vegetace odpovídající místním přírodním podmínkám za účelem funkce protierozní (funkce větrolamu). Prvky na řešených pozemcích leží mimo intravilán. Součástí realizace následná údržba zeleně po dobu 3 let.
Interne Kennung: SP7376/2026-523101
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje právo změnit termín zahájení a dokončení plnění veřejné zakázky. Zadavatel si vyhrazuje právo kdykoliv v průběhu plnění předmětu veřejné zakázky a to bez ohledu na jakékoliv důvody, snížit nebo zvýšit druh a rozsah jednotlivých služeb s tím, že jejich zadání bude řešeno v souladu se zákonem o zadávání veřejných zakázek. Zadavatel si v souladu s ustanovením § 100 odst. 2 zákona o zadávání veřejných zakázek vyhrazuje změnu dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky. Zadavatel však vyhrazenou změnu nemusí využít a může se rozhodnout provést nové zadávací řízení.