583440-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Reparatur und Wartung von Schienenfahrzeugen – „Serviciul de reparaţie planificată tip RG la locomotivele diesel electrice LDE 621 EGM si alte servicii de reparaţii constatate in prezenta Recepţiei CFR pe fluxul de reparaţie tip RG la locomotivele diesel electrice LDE 621 EGM”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Serviciul de reparaţie planificată tip RG la locomotivele diesel electrice LDE 621 EGM si alte servicii de reparaţii constatate in prezenta Recepţiei CFR pe fluxul de reparaţie tip RG la locomotivele diesel electrice LDE 621 EGM”
Beschreibung: „Serviciul de reparaţie planificată tip RG la locomotivele diesel electrice LDE 621 EGM si alte servicii de reparaţii constatate in prezenta Recepţiei CFR pe fluxul de reparaţie tip RG la locomotivele diesel electrice LDE 621 EGM” Operatorul economic va putea solicita clarificari cu 18 zile inainte de termenul stabilit pentru depunerea ofertelor, entitatea contractanta raspunzand in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare in a 11-a zi inainte de termenul stabilit pentru depunerea ofertelor.
Interne Kennung: SNTFCMR 37/2026 cod unic identificare A1-RO11054545-2026-1424 (var. 21.07.2026)
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50222000 Reparatur und Wartung von Schienenfahrzeugen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: „Serviciul de reparaţie planificată tip RG la locomotivele diesel electrice LDE 621 EGM si alte servicii de reparaţii constatate in prezenta Recepţiei CFR pe fluxul de reparaţie tip RG la locomotivele diesel electrice LDE 621 EGM” Cantitatea minima si maxima a acordului cadru precum si a celui mai mare contract subsecvent ce urmeaza a se achizitiona este conform Anexei A, atasata la documentatia de atribuire, din cauza caracterelor limitate.
Interne Kennung: 1