583447-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Werbe- und Marketingdienstleistungen – Nákup mediálního prostoru pro kampaň na podporu digitálních služeb DIA
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNákup mediálního prostoru pro kampaň na podporu digitálních služeb DIA
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je nákup mediálního prostoru pro realizaci komunikační kampaně zaměřené primárně na informování veřejnosti o výhodách stávajících vybraných produktů a služeb zadavatele a motivování občanů k jejich využívání (např. Portál občana, Datové schránky, Czech POINT, REZA, Identita občana/NIA, mobilní klíč eGovernmentu).
Interne KennungDIA- 12587/SEP-2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
5. Los
LosLOT-0001