2. Verfahren
Verfahren
Titel: Mediadiensten
Beschreibung: Provincie Flevoland zoekt één opdrachtnemer voor het adviseren over, plannen van, inkopen van en rapporteren over media-inzet ten behoeve van communicatie- en campagnedoelstellingen. De opdrachtnemer treedt op als onafhankelijke mediapartner en ondersteunt bij online en offline mediacampagnes, mediaplanning, media-inkoop, monitoring, optimalisatie en rapportage. 550.000
Interne Kennung: PFL - 3504822
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79341400 Werbekampagnen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79341200 Werbeverwaltung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De raamovereenkomst heeft een initiële looptijd van 24 maanden. Provincie Flevoland behoudt zich het recht voor de raamovereenkomst tweemaal te verlengen met een periode van 12 maanden onder gelijkblijvende voorwaarden.
583455-2026 - Competition
Netherlands – Advertising campaign services – Mediadiensten
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Mediadiensten
Internal identifier: PFL - 3504822
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79341400 Advertising campaign services
Additional classification (cpv): 79341200 Advertising management services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Interne identificatiecode: PFL - 3504822
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79341400 Reclamecampagnediensten
Aanvullende classificatie (cpv): 79341200 Diensten voor reclamebeheer
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties: