58347-2025 - Ergebnis
Polen – Holzgewinnung – Usunięcie drzew na gruntach Skarbu Państwa przeznaczonych pod inwestycję "Budowa drogi ekspresowej S19 Lublin-Lubartów od Węzła "Lubartów Północ" (wraz z węzłem) do węzła "Lublin Rudnik" (bez węzła)"
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsunięcie drzew na gruntach Skarbu Państwa przeznaczonych pod inwestycję "Budowa drogi ekspresowej S19 Lublin-Lubartów od Węzła "Lubartów Północ" (wraz z węzłem) do węzła "Lublin Rudnik" (bez węzła)"
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usunięcie drzew na gruntach Skarbu Państwa przeznaczonych pod inwestycję "Budowa drogi ekspresowej S19 Lublin-Lubartów od Węzła "Lubartów Północ" (wraz z węzłem) do węzła "Lublin Rudnik" (bez węzła)". Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości prac z zakresu pozyskania i zrywki drewna oraz zagospodarowania lasu (wycinanie podszytów i podrostów, wynoszenie wyciętych podszytów, porządkowanie i oczyszczanie zrębów) wynikające z Załącznika nr 2 do SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZastosowanie procedury przyśpieszonej związane jest z koniecznością niezwłocznego usunięcia drzew na gruntach Skarbu Państwa przeznaczonych pod inwestycję pn.: "Budowa drogi ekspresowej S19 Lublin-Lubartów od Węzła "Lubartów Północ" (wraz z węzłem) do węzła "Lublin Rudnik" (bez węzła)"
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy w stosunku do każdej z pozycji kosztorysu ofertowego stanowiącego część Oferty („Opcja”). Przedmiotem Opcji będą takie same (analogiczne) prace, jak opisane w SWZ i wycenione przez Wykonawcę w którejkolwiek z pozycji kosztorysu ofertowego stanowiącego część Oferty. W ramach Opcji, wedle wyboru Zamawiającego, mogą zostać zlecone wszystkie, niektóre lub tylko jedna z prac wskazanych w SWZ i wycenionych przez Wykonawcę w kosztorysie ofertowym stanowiącym część Oferty. Prace będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości, której łączna wartość nie będzie przekraczała 30 % Wynagrodzenia z dnia zawarcia Umowy, zgodnie z §11 ust 1 wzoru umowy stanowiącego Załącznik nr 12 do SWZ. Podstawą określenia wartości prac zleconych w ramach Opcji (w celu określenia jej zakresu) będą ceny jednostkowe poszczególnych prac zawarte w kosztorysie ofertowym stanowiącym część Oferty. Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia prac objętych przedmiotem Opcji, a Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z Opcji w przypadku: (1) wystąpienia konieczności zwiększenia zakresu rzeczowego usług stanowiących przedmiot zamówienia w następstwie przyczyn przyrodniczych, klimatycznych, atmosferycznych bądź związanych z prawidłowym prowadzeniem gospodarki leśnej, (2) zmian na rynku sprzedaży drewna lub powierzenia Zamawiającemu nowych zadań gospodarczych lub publicznych, (3) powierzania Wykonawcy prac stanowiących wykonawstwo zastępcze w stosunku do prac realizowanych przez innego wykonawcę.