583471-2026 - Ergebnis
Spanien – Medizinische Verbrauchsartikel – Acord marc amb un únic proveïdor per al subministrament de tubs d’insuflació per a la torre de laparoscòpia i cables d’alta freqüència bipolar per al ressector dels Quiròfans de l’Hospital Universitari de Girona Doctor Josep Trueta
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Acord marc amb un únic proveïdor per al subministrament de tubs d’insuflació per a la torre de laparoscòpia i cables d’alta freqüència bipolar per al ressector dels Quiròfans de l’Hospital Universitari de Girona Doctor Josep Trueta
Beschreibung: Acord marc amb un únic proveïdor per al subministrament de tubs d’insuflació per a la torre de laparoscòpia i cables d’alta freqüència bipolar per al ressector dels Quiròfans de l’Hospital Universitari de Girona Doctor Josep Trueta
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0000