2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa środków przeciwnowotworowych w podziale na 15 części.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa środków przeciwnowotworowych w podziale na 15 części. Podmiotowe środki dowodowe dotyczące wykazania braku podstaw do wykluczenia z udziału w postępowaniu, składane na wezwanie Zamawiającego przez wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona (w terminie wyznaczonym przez Zamawiającego, nie krótszym niż 10 dni): 1) Informacja z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie określonym w: a) art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 PZP, b) art. 108 ust. 1 pkt 4 PZP, odnośnie do orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka karnego,– sporządzona nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem. 2) Oświadczenie Wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 PZP, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (Dz. U. z 2023 r. poz.1689), z innym wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, albo oświadczenie Wykonawcy o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty niezależnie od innego Wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej. 3) Zaświadczenie właściwego naczelnika urzędu skarbowego potwierdzającego, że Wykonawca nie zalega z opłacaniem podatków i opłat, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 1 PZP, wystawione nie wcześniej niż 3 miesiące przed jego złożeniem, a w przypadku zalegania z opłacaniem podatków lub opłat – wraz z zaświadczeniem Wykonawca jest zobowiązany złożyć dokumenty potwierdzające, że przed upływem terminu składania ofert Wykonawca dokonał płatności należnych podatków lub opłat wraz z odsetkami lub grzywnami lub zawarł wiążące porozumienie w sprawie spłat tych należności.4) Zaświadczenie albo inny dokument właściwej terenowej jednostki organizacyjnej ZUS lub właściwego oddziału regionalnego lub właściwej placówki terenowej Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego potwierdzający, że Wykonawca nie zalega z opłacaniem składek na ubezpieczenia społeczne i zdrowotne, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 1 PZP, wystawione nie wcześniej niż 3 miesiące przed jego złożeniem, a w przypadku zalegania z opłacaniem składek na ubezpieczenia społeczne lub zdrowotne – wraz z zaświadczeniem innym dokumentem Wykonawca jest zobowiązany złożyć dokumenty potwierdzające, że przed upływem terminu składania ofert Wykonawca dokonał płatności należnych składek na ubezpieczenia społeczne lub zdrowotne wraz odsetkami lub grzywnami lub zawarł wiążące porozumienie w sprawie spłat tych należności. 5) Odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centr. Ewidencji i Informacji o Działaln. Gosp., w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 PZP, sporządzona nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji. 6) Jeżeli Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej, zamiast dokumentów, o których mowa w Rozdz. VI cz. A ust. 3 SWZ: a) pkt 1 – składa informację z odpowiedniego rejestru, takiego jak rejestr sądowy, albo, w przypadku braku takiego rejestru, inny równoważny dokument wydany przez właściwy organ sądowy lub administracyjny kraju, w którym wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania lub miejsce zamieszkania ma osoba, której dotyczy informacja albo dokument, w zakresie, o którym mowa w Rozdz. VI cz. A ust. 3 pkt 1 SWZ, wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jego złożeniem; b) pkt 3, 4, 5 – składa dokument lub dokumenty wystawione w kraju, w którym Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania, potwierdzające odpowiednio, że: nie naruszył obowiązków dotyczących płatności podatków, opłat, lub składek na ubezpieczenie społeczne lub zdrowotne, nie otwarto jego likwidacji, nie ogłoszono upadłości, jego aktywami nie zarządza likwidator lub sąd, nie zawarł układu z wierzycielami, jego działalność gospodarcza nie jest zawieszona ani nie znajduje się on w innej tego rodzaju sytuacji wynikającej z podobnej procedury przewidzianej w przepisach miejsca wszczęcia tej procedury; wystawione nie wcześniej niż 3 miesiące przed ich złożeniem. 7) Jeżeli w kraju, w którym Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania lub miejsce zamieszkania ma osoba, której dokument dotyczy, nie wydaje się dokumentów, o których mowa w pkt. 7), lub gdy dokumenty te nie odnoszą się do wszystkich przypadków, o których mowa w art. 108 ust. 1 pkt 1, 2 i 4, art. 109 ust. 1 pkt 1 PZP, zastępuje się je odpowiednio w całości lub w części dokumentem zawierającym odpowiednio oświadczenie Wykonawcy, ze wskazaniem osoby albo osób uprawnionych do jego reprezentacji, lub oświadczenie osoby, której dokument miał dotyczyć, złożone pod przysięgą, lub, jeżeli w kraju, w którym Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania lub miejsce zamieszkania ma osoba, której dokument miał dotyczyć, nie ma przepisów o oświadczeniu pod przysięgą, złożone przed organem sądowym lub administracyjnym, notariuszem, organem samorządu zawodowego lub gospodarczego, właściwym ze względu na siedzibę lub miejsce zamieszkania wykonawcy lub miejsce zamieszkania osoby, której dokument miał dotyczyć. Do terminów wystawienia dokumentów i oświadczeń, o których mowa w zdaniu poprzedzającym, stosuje się odpowiednio terminy, o których mowa powyżej w pkt. 6 lit. a – b powyżej. 8) Dokumenty, o których mowa powyżej w Rozdz. VI cz. A ust. 3 składa każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia. Wykonawca może zastąpić dokumenty wskazane w ust. 2 i 3 powyżej certyfikatem wykonawcy zamówień publicznych, jeżeli zakres certyfikacji potwierdza spełnienie warunku udziału w postępowaniu oraz brak podstaw wykluczenia, które zostały określone przez Zamawiającego.W przypadku złożenia certyfikatu Zamawiający dokona jego oceny pod kątem zakresu certyfikacji, aktualności oraz zgodności z wymaganiami określonymi w SWZ. W zakresie nieobjętym certyfikatem wykonawca zobowiązany jest złożyć podmiotowe środki dowodowe wymagane przez Zamawiającego.
Interne Kennung: NP.26.71.2026.SP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33652100 Antineoplastische Mittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Środki przeciwnowotworowe
Beschreibung: Środki przeciwnowotworowe - zgodnie z swz
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: 2. Środki przeciwnowotworowe
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: 3. Środki przeciwnowotworowe
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: 4. Środki przeciwnowotworowe
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: 5. Środki przeciwnowotworowe
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: 6. Środki przeciwnowotworowe
Interne Kennung: Część 6
Los: LOT-0007
Titel: 7. Środki przeciwnowotworowe
Interne Kennung: Część 7
Los: LOT-0008
Titel: 8. Środki przeciwnowotworowe
Interne Kennung: Część 8
Los: LOT-0009
Titel: 9. Środki przeciwnowotworowe
Interne Kennung: Część 9
Los: LOT-0010
Titel: 10. Środki przeciwnowotworowe
Interne Kennung: Część 10
Los: LOT-0011
Titel: 11. Środki przeciwnowotworowe
Interne Kennung: Część 11
Los: LOT-0012
Titel: 12. Środki przeciwnowotworowe
Interne Kennung: Część 12
Los: LOT-0013
Titel: 13. Środki przeciwnowotworowe
Interne Kennung: Część 13
Los: LOT-0014
Titel: 14. Środki przeciwnowotworowe
Interne Kennung: Część 14
Los: LOT-0015
Titel: 15. Środki przeciwnowotworowe
Interne Kennung: Część 15