2. Verfahren
Verfahren
Titel: Produkty lecznicze
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie. Przedmiot zamówienia obejmuje różne produkty lecznicze - leki w ramach programów lekowych oraz ratunkowego dostępu do technologii leczniczej.
Interne Kennung: DZPZ-332-70PNU-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Produkty lecznicze
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie. Przedmiot zamówienia obejmuje różne produkty lecznicze - leki w ramach programów lekowych oraz ratunkowego dostępu do technologii leczniczej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Formularzu cenowym będącym załącznikiem do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: DZPZ-332-70PNU-2026 - zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: 2. Produkty lecznicze
Beschreibung: 2. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie. Przedmiot zamówienia obejmuje różne produkty lecznicze - leki w ramach programów lekowych oraz ratunkowego dostępu do technologii leczniczej.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Formularzu cenowym będącym załącznikiem do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: DZPZ-332-70PNU-2026 - zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: 3. Produkty lecznicze
Beschreibung: 3. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie. Przedmiot zamówienia obejmuje różne produkty lecznicze - leki w ramach programów lekowych oraz ratunkowego dostępu do technologii leczniczej.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Formularzu cenowym będącym załącznikiem do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: DZPZ-332-70PNU-2026 - zadanie nr 3