See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „ZIMOWE UTRZYMANIE DRÓG POWIATOWYCH NA TERENIE GMINY RAJCZA W OKRESIE ZIMOWYM 2025-2026”.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usług zimowego utrzymania dróg powiatowych w okresie zimowym 2025-2026 na terenie Gminy Rajcza – 8 ZADAŃ STANOWIĄCYCH ODRĘBNE CZĘŚCI ZAMÓWIENIA.
Interne Kennung: ZP.271.1.NIEOGR.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ZADANIE 1 (III standard zimowego utrzymania dróg przy użyciu soli drogowej)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usług zimowego utrzymania dróg powiatowych w okresie zimowym 2025-2026 na terenie Gminy Rajcza – 8 ZADAŃ STANOWIĄCYCH ODRĘBNE CZĘŚCI ZAMÓWIENIA. 2. Czynności związane z zimowym utrzymaniem dróg: a) odśnieżanie dróg: na odcinkach objętych zadaniami, b) usuwanie śliskości zimowej dróg: - zgodnie z wykazem dróg stanowiących załącznik nr 8 do SWZ oraz zgodnie z zasadami odśnieżania i usuwania gołoledzi na drogach powiatowych Powiatu Żywieckiego stanowiącymi załącznik nr 9 do SWZ. UWAGA I: Wykonawca zobowiązuje się do zabezpieczenia na swój koszt niezbędnej dla prawidłowego wykonania usług ilości materiałów uszorstniających i rozmrażających – dopuszczonych do stosowania zgodnie z przepisami Rozporządzenia Ministra Środowiska z dnia 27 października 2005 r. w sprawie rodzajów i warunków stosowania środków, jakie mogą być używane na drogach publicznych oraz ulicach i placach (Dz. U. z 2005 r. Nr 230, poz. 1960) i używania przy wykonaniu zamówienia wyłącznie takich materiałów. Zamawiający poza powyższymi nie formułuje dalszych wymagań co do użytych materiałów uszorstniających które może stanowić piasek o średnicy cząstek od 0,1 do 1 mm (ostry piasek) czy rozmrażających. Całość usługi zostanie wykonana wg wykazu dróg i zasad odśnieżania i usuwania gołoledzi na drogach powiatowych Powiatu Żywieckiego stanowiących załącznik nr 8 i 9 do SWZ. 3. Pracami powyższymi zostaną objęte następujące ciągi dróg (ZADANIA): ZADANIE 1 (III standard zimowego utrzymania dróg przy użyciu soli drogowej) a) Nr drogi i nazwa: 1485 S – Zwardoń „Myto – długość odcinka drogi objętej zadaniem: 1,232 km – szacowana max. liczba przejazdów na sezon: 86 b) Nr drogi i nazwa: 1446 S – Dojazd do stacji PKP w Zwardoniu – długość odcinka drogi objętej zadaniem: 2,110 km – szacowana max. liczba przejazdów na sezon: 86 RAZEM: 3,342 km Szczegóły opisano w rozdziale II SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: ZADANIE 2 (III standard zimowego utrzymania dróg przy użyciu soli drogowej)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usług zimowego utrzymania dróg powiatowych w okresie zimowym 2025-2026 na terenie Gminy Rajcza – 8 ZADAŃ STANOWIĄCYCH ODRĘBNE CZĘŚCI ZAMÓWIENIA. 2. Czynności związane z zimowym utrzymaniem dróg: a) odśnieżanie dróg: na odcinkach objętych zadaniami, b) usuwanie śliskości zimowej dróg: - zgodnie z wykazem dróg stanowiących załącznik nr 8 do SWZ oraz zgodnie z zasadami odśnieżania i usuwania gołoledzi na drogach powiatowych Powiatu Żywieckiego stanowiącymi załącznik nr 9 do SWZ. UWAGA I: Wykonawca zobowiązuje się do zabezpieczenia na swój koszt niezbędnej dla prawidłowego wykonania usług ilości materiałów uszorstniających i rozmrażających – dopuszczonych do stosowania zgodnie z przepisami Rozporządzenia Ministra Środowiska z dnia 27 października 2005 r. w sprawie rodzajów i warunków stosowania środków, jakie mogą być używane na drogach publicznych oraz ulicach i placach (Dz. U. z 2005 r. Nr 230, poz. 1960) i używania przy wykonaniu zamówienia wyłącznie takich materiałów. Zamawiający poza powyższymi nie formułuje dalszych wymagań co do użytych materiałów uszorstniających które może stanowić piasek o średnicy cząstek od 0,1 do 1 mm (ostry piasek) czy rozmrażających. Całość usługi zostanie wykonana wg wykazu dróg i zasad odśnieżania i usuwania gołoledzi na drogach powiatowych Powiatu Żywieckiego stanowiących załącznik nr 8 i 9 do SWZ. 3. Pracami powyższymi zostaną objęte następujące ciągi dróg (ZADANIA): ZADANIE 2 (III standard zimowego utrzymania dróg przy użyciu soli drogowej) Nr drogi i nazwa: 1447 S – Rajcza – Sól – Zwardoń: – odcinek „A” od ronda w Rajczy do skrzyżowania z drogą 1437 S – Milówka – Nieledwia – Sól – długość odcinka drogi objętej zadaniem: 6,214 km – szacowana max. liczba przejazdów na sezon: 86 Szczegóły opisano w rozdziale II SWZ.
Los: LOT-0003
Titel: ZADANIE 3 (III standard zimowego utrzymania dróg przy użyciu soli drogowej)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usług zimowego utrzymania dróg powiatowych w okresie zimowym 2025-2026 na terenie Gminy Rajcza – 8 ZADAŃ STANOWIĄCYCH ODRĘBNE CZĘŚCI ZAMÓWIENIA. 2. Czynności związane z zimowym utrzymaniem dróg: a) odśnieżanie dróg: na odcinkach objętych zadaniami, b) usuwanie śliskości zimowej dróg: - zgodnie z wykazem dróg stanowiących załącznik nr 8 do SWZ oraz zgodnie z zasadami odśnieżania i usuwania gołoledzi na drogach powiatowych Powiatu Żywieckiego stanowiącymi załącznik nr 9 do SWZ. UWAGA I: Wykonawca zobowiązuje się do zabezpieczenia na swój koszt niezbędnej dla prawidłowego wykonania usług ilości materiałów uszorstniających i rozmrażających – dopuszczonych do stosowania zgodnie z przepisami Rozporządzenia Ministra Środowiska z dnia 27 października 2005 r. w sprawie rodzajów i warunków stosowania środków, jakie mogą być używane na drogach publicznych oraz ulicach i placach (Dz. U. z 2005 r. Nr 230, poz. 1960) i używania przy wykonaniu zamówienia wyłącznie takich materiałów. Zamawiający poza powyższymi nie formułuje dalszych wymagań co do użytych materiałów uszorstniających które może stanowić piasek o średnicy cząstek od 0,1 do 1 mm (ostry piasek) czy rozmrażających. Całość usługi zostanie wykonana wg wykazu dróg i zasad odśnieżania i usuwania gołoledzi na drogach powiatowych Powiatu Żywieckiego stanowiących załącznik nr 8 i 9 do SWZ. 3. Pracami powyższymi zostaną objęte następujące ciągi dróg (ZADANIA): ZADANIE 3 (III standard zimowego utrzymania dróg przy użyciu soli drogowej) a) Nr drogi i nazwa: 1447 S – Rajcza – Sól – Zwardoń: – odcinek „B” od skrzyżowania z drogą 1437 S – Milówka – Nieledwia – Sól do węzła z drogą S1 w Lalikach – długość odcinka drogi objętej zadaniem: 4,924 km – szacowana max. liczba przejazdów na sezon: 86 b) Nr drogi i nazwa: 1437 S – Milówka – Nieledwia – Sól – długość odcinka drogi objętej zadaniem: 1,886 km – szacowana max. liczba przejazdów na sezon: 86 *Wykonawca winien zrealizować zadanie jedynie na terenie Gminy Rajcza. RAZEM: 6,810, km Szczegóły opisano w rozdziale II SWZ.
Los: LOT-0004
Titel: ZADANIE 4 (III standard zimowego utrzymania dróg przy użyciu soli drogowej)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usług zimowego utrzymania dróg powiatowych w okresie zimowym 2025-2026 na terenie Gminy Rajcza – 8 ZADAŃ STANOWIĄCYCH ODRĘBNE CZĘŚCI ZAMÓWIENIA. 2. Czynności związane z zimowym utrzymaniem dróg: a) odśnieżanie dróg: na odcinkach objętych zadaniami, b) usuwanie śliskości zimowej dróg: - zgodnie z wykazem dróg stanowiących załącznik nr 8 do SWZ oraz zgodnie z zasadami odśnieżania i usuwania gołoledzi na drogach powiatowych Powiatu Żywieckiego stanowiącymi załącznik nr 9 do SWZ. UWAGA I: Wykonawca zobowiązuje się do zabezpieczenia na swój koszt niezbędnej dla prawidłowego wykonania usług ilości materiałów uszorstniających i rozmrażających – dopuszczonych do stosowania zgodnie z przepisami Rozporządzenia Ministra Środowiska z dnia 27 października 2005 r. w sprawie rodzajów i warunków stosowania środków, jakie mogą być używane na drogach publicznych oraz ulicach i placach (Dz. U. z 2005 r. Nr 230, poz. 1960) i używania przy wykonaniu zamówienia wyłącznie takich materiałów. Zamawiający poza powyższymi nie formułuje dalszych wymagań co do użytych materiałów uszorstniających które może stanowić piasek o średnicy cząstek od 0,1 do 1 mm (ostry piasek) czy rozmrażających. Całość usługi zostanie wykonana wg wykazu dróg i zasad odśnieżania i usuwania gołoledzi na drogach powiatowych Powiatu Żywieckiego stanowiących załącznik nr 8 i 9 do SWZ. 3. Pracami powyższymi zostaną objęte następujące ciągi dróg (ZADANIA): ZADANIE 4 (III standard zimowego utrzymania dróg przy użyciu soli drogowej) Nr drogi i nazwa: 1439 S – Kamesznica – Milówka – Rajcza – Ujsoły – Granica Państwa* – długość odcinka drogi objętej zadaniem: 5,951 km – szacowana max. liczba przejazdów na sezon: 86 *Wykonawca winien zrealizować zadanie jedynie na terenie Gminy Rajcza. Szczegóły opisano w rozdziale II SWZ.
Los: LOT-0005
Titel: ZADANIE 5 (III standard zimowego utrzymania dróg przy użyciu soli drogowej)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usług zimowego utrzymania dróg powiatowych w okresie zimowym 2025-2026 na terenie Gminy Rajcza – 8 ZADAŃ STANOWIĄCYCH ODRĘBNE CZĘŚCI ZAMÓWIENIA. 2. Czynności związane z zimowym utrzymaniem dróg: a) odśnieżanie dróg: na odcinkach objętych zadaniami, b) usuwanie śliskości zimowej dróg: - zgodnie z wykazem dróg stanowiących załącznik nr 8 do SWZ oraz zgodnie z zasadami odśnieżania i usuwania gołoledzi na drogach powiatowych Powiatu Żywieckiego stanowiącymi załącznik nr 9 do SWZ. UWAGA I: Wykonawca zobowiązuje się do zabezpieczenia na swój koszt niezbędnej dla prawidłowego wykonania usług ilości materiałów uszorstniających i rozmrażających – dopuszczonych do stosowania zgodnie z przepisami Rozporządzenia Ministra Środowiska z dnia 27 października 2005 r. w sprawie rodzajów i warunków stosowania środków, jakie mogą być używane na drogach publicznych oraz ulicach i placach (Dz. U. z 2005 r. Nr 230, poz. 1960) i używania przy wykonaniu zamówienia wyłącznie takich materiałów. Zamawiający poza powyższymi nie formułuje dalszych wymagań co do użytych materiałów uszorstniających które może stanowić piasek o średnicy cząstek od 0,1 do 1 mm (ostry piasek) czy rozmrażających. Całość usługi zostanie wykonana wg wykazu dróg i zasad odśnieżania i usuwania gołoledzi na drogach powiatowych Powiatu Żywieckiego stanowiących załącznik nr 8 i 9 do SWZ. 3. Pracami powyższymi zostaną objęte następujące ciągi dróg (ZADANIA): ZADANIE 5 (III standard zimowego utrzymania dróg przy użyciu soli drogowej) Nr drogi i nazwa: 1444 S – Rycerka Dolna – Rycerka Górna – Kolonia – długość odcinka drogi objętej zadaniem: 10,655 km – szacowana max. liczba przejazdów na sezon: 86 Szczegóły opisano w rozdziale II SWZ.
Los: LOT-0006
Titel: ZADANIE 6 (IV standard zimowego utrzymania dróg przy użyciu materiału uszorstniającego)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usług zimowego utrzymania dróg powiatowych w okresie zimowym 2025-2026 na terenie Gminy Rajcza – 8 ZADAŃ STANOWIĄCYCH ODRĘBNE CZĘŚCI ZAMÓWIENIA. 2. Czynności związane z zimowym utrzymaniem dróg: a) odśnieżanie dróg: na odcinkach objętych zadaniami, b) usuwanie śliskości zimowej dróg: - zgodnie z wykazem dróg stanowiących załącznik nr 8 do SWZ oraz zgodnie z zasadami odśnieżania i usuwania gołoledzi na drogach powiatowych Powiatu Żywieckiego stanowiącymi załącznik nr 9 do SWZ. UWAGA I: Wykonawca zobowiązuje się do zabezpieczenia na swój koszt niezbędnej dla prawidłowego wykonania usług ilości materiałów uszorstniających i rozmrażających – dopuszczonych do stosowania zgodnie z przepisami Rozporządzenia Ministra Środowiska z dnia 27 października 2005 r. w sprawie rodzajów i warunków stosowania środków, jakie mogą być używane na drogach publicznych oraz ulicach i placach (Dz. U. z 2005 r. Nr 230, poz. 1960) i używania przy wykonaniu zamówienia wyłącznie takich materiałów. Zamawiający poza powyższymi nie formułuje dalszych wymagań co do użytych materiałów uszorstniających które może stanowić piasek o średnicy cząstek od 0,1 do 1 mm (ostry piasek) czy rozmrażających. Całość usługi zostanie wykonana wg wykazu dróg i zasad odśnieżania i usuwania gołoledzi na drogach powiatowych Powiatu Żywieckiego stanowiących załącznik nr 8 i 9 do SWZ. 3. Pracami powyższymi zostaną objęte następujące ciągi dróg (ZADANIA): ZADANIE 6 (IV standard zimowego utrzymania dróg przy użyciu materiału uszorstniającego) a) nr drogi i nazwa: 1481 S – Dojazd do stacji PKP w Rajczy – długość odcinka drogi objętej zadaniem: 0,461 km – szacowana max. liczba przejazdów na sezon: 86 b) Nr drogi i nazwa: 1440 S – Rajcza – Nickulina – długość odcinka drogi objętej zadaniem: 2,800 km – szacowana max. liczba przejazdów na sezon: 86 RAZEM: 3,261 km. Szczegóły opisano w rozdziale II SWZ.
Los: LOT-0007
Titel: ZADANIE 7 (IV standard zimowego utrzymania dróg przy użyciu materiału uszorstniającego)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usług zimowego utrzymania dróg powiatowych w okresie zimowym 2025-2026 na terenie Gminy Rajcza – 8 ZADAŃ STANOWIĄCYCH ODRĘBNE CZĘŚCI ZAMÓWIENIA. 2. Czynności związane z zimowym utrzymaniem dróg: a) odśnieżanie dróg: na odcinkach objętych zadaniami, b) usuwanie śliskości zimowej dróg: - zgodnie z wykazem dróg stanowiących załącznik nr 8 do SWZ oraz zgodnie z zasadami odśnieżania i usuwania gołoledzi na drogach powiatowych Powiatu Żywieckiego stanowiącymi załącznik nr 9 do SWZ. UWAGA I: Wykonawca zobowiązuje się do zabezpieczenia na swój koszt niezbędnej dla prawidłowego wykonania usług ilości materiałów uszorstniających i rozmrażających – dopuszczonych do stosowania zgodnie z przepisami Rozporządzenia Ministra Środowiska z dnia 27 października 2005 r. w sprawie rodzajów i warunków stosowania środków, jakie mogą być używane na drogach publicznych oraz ulicach i placach (Dz. U. z 2005 r. Nr 230, poz. 1960) i używania przy wykonaniu zamówienia wyłącznie takich materiałów. Zamawiający poza powyższymi nie formułuje dalszych wymagań co do użytych materiałów uszorstniających które może stanowić piasek o średnicy cząstek od 0,1 do 1 mm (ostry piasek) czy rozmrażających. Całość usługi zostanie wykonana wg wykazu dróg i zasad odśnieżania i usuwania gołoledzi na drogach powiatowych Powiatu Żywieckiego stanowiących załącznik nr 8 i 9 do SWZ. 3. Pracami powyższymi zostaną objęte następujące ciągi dróg (ZADANIA): ZADANIE 7 (IV standard zimowego utrzymania dróg przy użyciu materiału uszorstniającego) Nr drogi i nazwa: 1443 S: Rycerka Górna – Przegibek – długość odcinka drogi objętej zadaniem: 2,752 km – szacowana max. liczba przejazdów na sezon: 86 Szczegóły opisano w rozdziale II SWZ.
Los: LOT-0008
Titel: ZADANIE 8 (IV standard zimowego utrzymania dróg przy użyciu materiału uszorstniającego)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usług zimowego utrzymania dróg powiatowych w okresie zimowym 2025-2026 na terenie Gminy Rajcza – 8 ZADAŃ STANOWIĄCYCH ODRĘBNE CZĘŚCI ZAMÓWIENIA. 2. Czynności związane z zimowym utrzymaniem dróg: a) odśnieżanie dróg: na odcinkach objętych zadaniami, b) usuwanie śliskości zimowej dróg: - zgodnie z wykazem dróg stanowiących załącznik nr 8 do SWZ oraz zgodnie z zasadami odśnieżania i usuwania gołoledzi na drogach powiatowych Powiatu Żywieckiego stanowiącymi załącznik nr 9 do SWZ. UWAGA I: Wykonawca zobowiązuje się do zabezpieczenia na swój koszt niezbędnej dla prawidłowego wykonania usług ilości materiałów uszorstniających i rozmrażających – dopuszczonych do stosowania zgodnie z przepisami Rozporządzenia Ministra Środowiska z dnia 27 października 2005 r. w sprawie rodzajów i warunków stosowania środków, jakie mogą być używane na drogach publicznych oraz ulicach i placach (Dz. U. z 2005 r. Nr 230, poz. 1960) i używania przy wykonaniu zamówienia wyłącznie takich materiałów. Zamawiający poza powyższymi nie formułuje dalszych wymagań co do użytych materiałów uszorstniających które może stanowić piasek o średnicy cząstek od 0,1 do 1 mm (ostry piasek) czy rozmrażających. Całość usługi zostanie wykonana wg wykazu dróg i zasad odśnieżania i usuwania gołoledzi na drogach powiatowych Powiatu Żywieckiego stanowiących załącznik nr 8 i 9 do SWZ. 3. Pracami powyższymi zostaną objęte następujące ciągi dróg (ZADANIA): ZADANIE 8 (IV standard zimowego utrzymania dróg przy użyciu materiału uszorstniającego) Nr drogi i nazwa: 1445 S – Sól – Słanice – długość odcinka drogi objętej zadaniem: 5,410 km – szacowana max. liczba przejazdów na sezon: 86 Szczegóły opisano w rozdziale II SWZ.