See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Szkolenia z zakresu cyberbezpieczeństwa i IT dla RON
Beschreibung: Szkolenia z zakresu cyberbezpieczeństwa i IT dla RON
Interne Kennung: 2812.14.2026.IR
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80531200 Technische Ausbildung
5. Los
Los: LOT-0008
Titel: Część I - SZKOLENIA ITIL5 FOUNDATION
Beschreibung: SZKOLENIA ITIL5 FOUNDATION
Interne Kennung: Część I - SZKOLENIA ITIL5 FOUNDATION
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje udzielenie zamówienia w ramach prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp
Los: LOT-0009
Titel: Część II - SZKOLENIA COMPTIA
Beschreibung: SZKOLENIA COMPTIA
Interne Kennung: Część II - SZKOLENIA COMPTIA
Los: LOT-0010
Titel: Część III - SZKOLENIA Z ZARZĄDZANIA BEZPIECZEŃSTWEM INFORMACJI
Beschreibung: SZKOLENIA Z ZARZĄDZANIA BEZPIECZEŃSTWEM INFORMACJI
Interne Kennung: Część III - SZKOLENIA Z ZARZĄDZANIA BEZPIECZEŃSTWEM INFORMACJI
Los: LOT-0011
Titel: Część IV - SZKOLENIA EC COUNCIL
Beschreibung: SZKOLENIA EC COUNCIL
Interne Kennung: Część IV - SZKOLENIA EC COUNCIL
Los: LOT-0012
Titel: Część V - SZKOLENIA MICROSOFT
Beschreibung: SZKOLENIA MICROSOFT
Interne Kennung: Część V - SZKOLENIA MICROSOFT
Los: LOT-0013
Titel: Część VI - SZKOLENIA SECURITY BLUE TEAM
Beschreibung: SZKOLENIA SECURITY BLUE TEAM
Interne Kennung: Część VI - SZKOLENIA SECURITY BLUE TEAM
Los: LOT-0014
Titel: Część VII - SZKOLENIA OFFSEC
Beschreibung: SZKOLENIA OFFSEC
Interne Kennung: Część VII - SZKOLENIA OFFSEC
Los: LOT-0015
Titel: Część VIII - SZKOLENIA SANS
Beschreibung: SZKOLENIA SANS
Interne Kennung: Część VIII - SZKOLENIA SANS
Los: LOT-0016
Titel: Część IX - SZKOLENIA Z TECHNOLOGII TELEKOMINIKACYJNYCH
Beschreibung: SZKOLENIA Z TECHNOLOGII TELEKOMINIKACYJNYCH
Interne Kennung: Część IX - SZKOLENIA Z TECHNOLOGII TELEKOMINIKACYJNYCH
Los: LOT-0017
Titel: Część X - SZKOLENIA CISCO
Beschreibung: SZKOLENIA CISCO
Interne Kennung: Część X - SZKOLENIA CISCO
Los: LOT-0018
Titel: Część XI - SZKOLENIE DevOps
Beschreibung: SZKOLENIE DevOps
Interne Kennung: Część XI - SZKOLENIE DevOps
Los: LOT-0019
Titel: Część XII - SZKOLENIE Configuring BIG-IP Access Policy Manager (APM)
Beschreibung: SZKOLENIE Configuring BIG-IP Access Policy Manager (APM)
Interne Kennung: Część XII - SZKOLENIE Configuring BIG-IP Access Policy Manager (APM)
Los: LOT-0020
Titel: Część XIII - SZKOLENIE PAN-EDU
Beschreibung: SZKOLENIE PAN-EDU
Interne Kennung: Część XIII - SZKOLENIE PAN-EDU
Los: LOT-0021
Titel: Część XIV - VOUCHERY EGZAMINACYJNE
Beschreibung: VOUCHERY EGZAMINACYJNE
Interne Kennung: Część XIV - VOUCHERY EGZAMINACYJNE
Los: LOT-0022
Titel: Część XV - SZKOLENIE CISSP
Beschreibung: SZKOLENIE CISSP
Interne Kennung: Część XV - SZKOLENIE CISSP