2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zimowe utrzymanie terenów stanowiących własność gminy Skarżysko-Kamienna w sezonie zimowym 2026/2027 oraz ich pozimowe sprzątanie
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego opisu są wymagania dotyczące zimowego utrzymania terenów stanowiących własność Gminy Skarżyska – Kamiennej oraz ich pozimowe sprzątanie. Szczegółowy zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia: 1. Odśnieżanie i likwidowanie śliskości 2. Zapewnienie dostępności dla osób niepełnosprawnych 3. Zwalczanie śliskości bez opadów śniegu 4. Odkucie schodów 5. Oczyszczenie ławek 6. Uprzątnięcie materiału uszorstniającego Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia określają załączniki do SWZ.
Interne Kennung: ZP.271.41.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje udzielenia zamówień powtarzających o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp. Zamawiający przewiduje udzielenie , w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, dotychczasowemu wykonawcy usług, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług tj. usług polegających na wykonaniu usług zgodnych z przedmiotem zamówienia podstawowego do 100 % wartości tego zamówienia , co zostało uwzględnione przy obliczeniu jego wartości , jeżeli takie zamówienie było przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstawowego i jest zgodne z jego przedmiotem oraz całkowita wartość tego zamówienia została uwzględniona przy obliczaniu jego wartości. Zamówienia z przepisu art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp zostaną udzielone na warunkach zamówienia podstawowego, określonych w proj. post. umowy, z zastrzeżeniem negocjacji w odniesieniu do warunków cenowych. Przewidywany zakres tego zamówienia taki, jak zamówienie podstawowe.