See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa obłożeń
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa obłożeń: 1. Zestaw do artroskopii- Pakiet nr 1 2. Zestaw do operacji stawu biodrowego- Pakiet 2 3. Zestaw dla noworodka – Pakiet 3 4. Zestaw do operacji urologicznych TUR – Pakiet 4 5. Zestaw do cesarskiego cięcia – Pakiet 5 6. Zestaw serwet uniwersalnych – Pakiet 6 7. Zestaw serwet ginekologicznych – Blok Operacyjny – Pakiet 7 8. Zestaw do operacji na kończynie – Pakiet 8 9. Zestaw do artroskopii stawu barkowego w pozycji półsiedzącej – Pakiet 9 10. Zestaw serwet ginekologicznych- Ginekologia – Pakiet 10 11. Zestaw serwet do kraniotomii- Pakiet 11 12. Serwety jałowe – Pakiet 12 13. Fartuchy jałowe – Pakiet 13 14. Worki – Pakiet 14 15. Serwety – Pakiet 15 16. Serwety operacyjne – Pakiet 16 17. Serwety na stolik MAYO – Pakiet 17 18. Osłona na kończyny – Pakiet 18 19. Zestaw do usuwania szwów – Pakiet 19 20. Zestaw do znieczulenia P/P – Pakiet 20 21. Zestaw do porodu – Pakiet 21 22. Zestaw do szycia – Pakiet 22 23. Zestaw do wkłucia centralnego – Pakiet 23 24. Osłona na sprzęt – Pakiet 24 25. Jednorazowy asortyment niejałowy – Pakiet 25 26. Zestaw do zakładania szwów – Pakiet 26 27. Jednorazowa odzież dla pacjenta – Pakiet 27 28. Fartuchy chirurgiczne niejałowe – Pakiet 28 29. Czepki – Pakiet 29 30. Maski – Pakiet 30 31.Majtki – Pakiet 31 32. Zestaw do artroskopii biodra – Pakiet 32 33. Jednorazowa koszula dla pacjenta – Pakiet 33 34. Zestaw do operacji kardiochirurgicznych - Stymulatory serca – Pakiet 34 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: PN/18/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zestaw do artroskopii
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa obłożeń: Zestaw do artroskopii- Pakiet nr 1 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie, że przy realizacji zamówienia będzie miał prawo skorzystać z prawa opcji, które przejawia się tym, że Zamawiający może zwiększyć o 40% realizację zamówienia w stosunku do podstawowego zakresu zamówienia określonego w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym zał. nr 1 do SWZ. Zamawiający zastrzega sobie możliwość niezrealizowania do 20% przedmiotu zamówienia określonego w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym zał. nr 1 do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Zestaw do operacji stawu biodrowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa obłożeń: Zestaw do operacji stawu biodrowego- Pakiet 2 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: Zestaw dla noworodka
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa obłożeń: Zestaw dla noworodka – Pakiet 3 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 3
Los: LOT-0004
Titel: Zestaw do operacji urologicznych TUR
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa obłożeń: Zestaw do operacji urologicznych TUR – Pakiet 4 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet4
Los: LOT-0005
Titel: Zestaw do cesarskiego cięcia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa obłożeń: Zestaw do cesarskiego cięcia – Pakiet 5 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 5
Los: LOT-0006
Titel: Zestaw serwet uniwersalnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa obłożeń: Zestaw serwet uniwersalnych – Pakiet 6 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 6
Los: LOT-0007
Titel: Zestaw serwet ginekologicznych - Blok Operacyjny
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa obłożeń: Zestaw serwet ginekologicznych – Blok Operacyjny – Pakiet 7 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 7
Los: LOT-0008
Titel: Zestaw operacji na kończynie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa obłożeń: Zestaw do operacji na kończynie – Pakiet 8 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 8
Los: LOT-0009
Titel: Zestaw do artroskopii stawu barkowego w pozycji półsiedzącej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa obłożeń: Zestaw do artroskopii stawu barkowego w pozycji półsiedzącej – Pakiet 9 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 9
Los: LOT-0010
Titel: Zestaw serwet ginekologicznych - Ginekologia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa obłożeń: Zestaw serwet ginekologicznych- Ginekologia – Pakiet 10 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 10
Los: LOT-0011
Titel: Zestaw serwet do kraniotomii
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa obłożeń: Zestaw serwet do kraniotomii- Pakiet 11 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 11
Los: LOT-0012
Titel: Serwety jałowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa obłożeń: Serwety jałowe – Pakiet 12 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 12
Los: LOT-0013
Titel: Fartuchy jałowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa obłożeń: Fartuchy jałowe – Pakiet 13 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 13
Los: LOT-0014
Titel: Worki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa obłożeń: Worki – Pakiet 14 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 14
Los: LOT-0015
Titel: Serwety
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa obłożeń: Serwety – Pakiet 15 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 15
Los: LOT-0016
Titel: Serwety operacyjne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa obłożeń: Serwety operacyjne – Pakiet 16 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 16
Los: LOT-0017
Titel: Serwety na stolik Mayo
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa obłożeń: Serwety na stolik MAYO – Pakiet 17 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 17
Los: LOT-0018
Titel: Osłona kończyny
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa obłożeń: Osłona kończyny - Pakiet 18 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 18
Los: LOT-0019
Titel: Zestaw do usuwania szwów.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa obłożeń: Zestaw do usuwania szwów – Pakiet 19 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet19
Los: LOT-0020
Titel: Zestaw do znieczulenia P/P
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa obłożeń: Zestaw do znieczulenia P/P – Pakiet 20 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 20
Los: LOT-0021
Titel: Zestaw do porodu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa obłożeń: Zestaw do porodu – Pakiet 21 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 21
Los: LOT-0022
Titel: Zestaw do szycia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa obłożeń: Zestaw do szycia – Pakiet 22 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 22
Los: LOT-0023
Titel: Zestaw do wkłucia centralnego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa obłożeń: Zestaw do wkłucia centralnego – Pakiet 23 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 23
Los: LOT-0024
Titel: Osłona na sprzęt
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa obłożeń: Osłona na sprzęt – Pakiet 24 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 24
Los: LOT-0025
Titel: Jednorazowy asortyment niejałowy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa obłożeń: Jednorazowy asortyment niejałowy – Pakiet 25 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 25
Los: LOT-0026
Titel: Zestaw do zakładania szwów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa obłożeń: Zestaw do zakładania szwów – Pakiet 26 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 26
Los: LOT-0027
Titel: Jednorazowa odzież dla pacjenta
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa obłożeń: Jednorazowa odzież dla pacjenta – Pakiet 27 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 27
Los: LOT-0028
Titel: Fartuchy chirurgiczne niejałowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa obłożeń: Fartuchy chirurgiczne niejałowe – Pakiet 28 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 28
Los: LOT-0029
Titel: Czepki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa obłożeń: Czepki – Pakiet 29 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 29
Los: LOT-0030
Titel: Maski
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa obłożeń: Maski – Pakiet 30 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 30
Los: LOT-0031
Titel: Majtki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa obłożeń: Majtki – Pakiet 31 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 31
Los: LOT-0032
Titel: Zestaw do artroskopii biodra
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa obłożeń: Zestaw do artroskopii biodra – Pakiet 32 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 32
Los: LOT-0033
Titel: Jednorazowa koszula dla pacjenta
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa obłożeń: Jednorazowa koszula dla pacjenta – Pakiet 33 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 33
Los: LOT-0034
Titel: Zestaw do operacji kardiochirurgicznych - Stymulatory serca
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa obłożeń: Zestaw do operacji kardiochirurgicznych - Stymulatory serca – Pakiet 34 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet34