2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja dwóch wejść do budynku Teatru Wielkiego w Łodzi wraz z dostosowaniem dla osób ze szczególnymi potrzebami w ramach projektu: Adaptacja i modernizacja przestrzeni Teatru Wielkiego w Łodzi wraz z zakupem sprzętu i wyposażenia FENX.07.01-IP.04-0013/24.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest modernizacja dwóch wejść do budynku Teatru Wielkiego w Łodzi wraz z dostosowaniem dla osób ze szczególnymi potrzebami w ramach projektu: Adaptacja i modernizacja przestrzeni Teatru Wielkiego w Łodzi wraz z zakupem sprzętu i wyposażenia FENX.07.01-IP.04-0013/24. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w SWZ, w tym w dokumentacji projektowej, stanowiącej załącznik nr 4 do SWZ, w skład której wchodzą: projekt budowlany i wykonawczy, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót, przedmiar robót.
Vorherige Bekanntmachung: 251141-2026
Interne Kennung: DP/PN/06/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001