583545-2026 - Ergebnis
Rumänien – Bankdienstleistungen – Servicii de procesare a tranzacțiilor electronice (încasări/plăți) pentru platforma de vânzare produse loto online, pentru o perioadă de 24 luni
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servicii de procesare a tranzacțiilor electronice (încasări/plăți) pentru platforma de vânzare produse loto online, pentru o perioadă de 24 luni
Beschreibung: Prestarea de "Servicii de procesare a tranzacțiilor electronice (încasări/plăți) pentru platforma de vânzare produse loto online, pentru o perioadă de 24 luni", în conformitate cu cerințele caietului de sarcini. Numărul de zile până la care se pot solicita clarificări înainte de data limită de depunere a ofertelor este: 18 zile. Autoritatea contractantă va răspunde la clarificări în a 11 a zi înaintea termenului limită de depunere a ofertelor. Autoritatea contractantă va răspunde DOAR la solicitările de clarificări adresate de către operatorii economici până la termenul limită stabilit.
Interne Kennung: 12397185202610
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66110000 Bankdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Servicii de procesare a tranzacțiilor electronice (încasări/plăți) pentru platforma de vânzare produse loto online, pentru o perioadă de 24 luni
Interne Kennung: 1