2. Verfahren
Verfahren
Titel: Flexibele inzet afwikkeling Omgevingsvergunningen
Beschreibung: Flexibele inzet afwikkeling Omgevingsvergunningen De opdracht omvat het volledig behandelen van omgevingsvergunningaanvragen binnen de zogeheten “Pakket Mix”. Het gaat in totaal om circa 80 dossiers per jaar.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 75130000 Unterstützende Dienste für die öffentliche Verwaltung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 22456000 Passierscheine
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: vaste looptijd 2 jaar met optie tot 2x 1 jaar verlengen